0
0

سلام. اتاق پذيرايي ما همون طور كه در شكل ميبينيد ال هست. دو جا رو برای قرار دادن تلویزیون در نظر گرفتم. میشه بفرمایید کدام یک برای قراردادن تلویزیون مناسب تر است؟ و لطفا برای هر دو گزینه میشه چیدمان مبل و آباژور و گلدان پیشنهاد بدین که با توجه به محل تلویزیون چگونه چیده شوند؟ ضمنا کل پذیرایی کاغذ دیواری ساده است به جز دو دیواری که در تصویر مشخص است که کاغذدیواری طرحدار دارد. و فقط یک دیوار با سنگ آنتیک تزئین شده که مشخص کردم. ضمنا مبل ها كرم روشن و كاغذ ديواري كرم طلايي هستند. كلا رنگ دكوراسيون كرم طلايي قهوه اي است
متشكرم

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
  • آذر پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
0
0

سلام خانم آذر گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در میان مخاطبان انستودیوز مشاهده می کنیم.

همکاران ما برای مشاوره بهتر نیازمند اطلاعات تکمیلی در زمینه فضای مورد نظر شما می باشند تا بتوانند با کمک این اطلاعات شما را بهتر همراهی نمایند. به این منظور لطفا ابعاد دقیق فضا را به ما اعلام کنید تا بتوانیم با ترسیم نرم افزاری فضای منزلتان چیدمان مبلمان مورد نظر را انجام دهیم.(در حال حاضر بدون داشتن اندازه های لازم، تناسبات فضا برای ما مشخص نیست و نمی توانیم راهنمایی صحیحی به شما ارائه کنیم.)

همچنین با توجه به اهمیت پنجره ها، لطفا در تصویر ارائه شده محل استقرار و ابعاد پنجره ها را مشخص نمایید.(و بگویید فاصله ی پنجره از کف منزل چقدر است.)

در ادامه لطفا ذکر کنید که ترجیح می دهید در چیدمان پیشنهادی از چند مبل استفاده شود؟(مثلا ذکر کنید ست هفت نفره با دو مبل تک، یک مبل دو نفره و یک مبل سه نفره)

با توجه به همجواری آشپزخانه و ورودی با فضای مورد نظرتان، آیا به استفاده از غذاخوری و کمدی برای قرار دادن لباس و وسایل مهمن هم احتیاج دارید؟

در پایان برای این که این مشاوره کامل تر باشد، پیشنهاد می کنیم در صورت امکان چند تصویر برای معرفی بهتر فضا برای ما ارسال نمایید.

مشتاقانه در انتظار دریافت اطلاعات تکمیلی از جانب شما هستیم تا بتوانیم با کیفیتی مناسب شما را برای داشتن فضایی بهتر در منزلتان همراهی نماییم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری