پاسخ داده شده
0
0

من یک مبل به رنگ چوب و سرویس خواب به قهوهای مایل به قرمزی خریده ام .متونید راهنمایی کنید من چه رنگ پرده و فرش و روتختی و کاغذ دیواری برای پشت TV با این مبلمان و سرویس تخت ست کنم . رنگ پارجه مبل فیلی با کوسن قهوهای و حاشیه نارنجی می باشد .

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
  • مهشید پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم مهشید گرامی، چوب مورد نظر شما رنگی گرم دارد و با رنگ های مختلفی همخوانی دارد. رنگ های هماهنگ و گرم، و رنگ های متضاد و سرد.

با توجه به اینکه از رنگ فیلی و نارنجی و قهوه ای در ترکیب رنگی نشیمن استفاده کرده اید، ظاهرا به ترکیب رنگی گرم علاقه ی بیشتری دارید. بر این اساس دو پیشنهاد رنگی به شما ارائه می کنیم.

مشاوره طراحی داخلی و انتخاب رنگ برای مبل فیلی

دو حالت رنگی پیشنهادی

ما از جزییات فضای منزلتان اطلاع دقیقی نداریم، اما در هردو تصویر  بالا مشاهده می کنید که رنگی نزدیک به چوب مورد استفاده تان در اتاق به کار رفته است و رنگ های گرمی مثل قهوه ای و نارنجی نیز در فضا حضور دارند، اگر شما بخواهید فضایی گرم، صمیمی و شاد داشته باشید، می توانید از رنگ نارنجی سالمون(Dark salmon) برای پرده و وسایل دکوراتیو استفاده کنید، دیوار ها را نیز به رنگی روشن و گرم مثل کرم به کار رفته در تصویر سمت راست در بیاورید و برای دیوار پشت تلویزیون، از کاغذ دیواری با رنگ زمینه ای نزدیک به رنگ پرده استفاده کنید.

البته شما امکان استفاده از رنگ های سرد را نیز دارید، برای مثال سه رنگ که با فضای مد نظر شما هماهنگ هستند را در ادامه آورده ایم، این تون های آبی و سبز با رنگبندی مورد نظر شما هماهنگ هستند و با اضافه کردن وسایل دکوراتیو بیشتر، می توانید هماهنگی فضا را افزایش بدهید.

در این حالت نیز خوب است پرده و دیوار پشت تلویزیون رنگی هماهنگ بایکدیگر، و متفاوت با دیوارهای منزلتان داشته باشند تا فضا جذاب تر به نظر برسد.

مشاوره دکوراسیون و رنگبندی فضای داخلی خانه

سه حالت رنگی با رنگ سرد

برای انتخاب روتختی و رنگبندی اتاق نیز می توانید به همین صورت عمل کنید، به طور کلی ما پیشنهاد میکنیم رنگبندی گرم را برای نشیمن، و رنگبندی سرد را برای اتاق خواب انتخاب کنید تا فضایی آرامش بخش در اتاق خواب و فضایی گرم و صمیمی در نشیمن داشته باشید.

نهایتا پیشنهاد میکنیم تصاویری از فضای منزلتان به همراه مبلمان آن را برایمان ارسال نمایید و با توجه به پاسخ فعلی، توضیحاتی در خصوص سلایقتان به ما ارائه کنید تا بتوانیم پیشنهادات نهایی را با اطلاعات کاملتری به شما ارائه کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری