پاسخ داده شده
0
0

سلام با طراحی کنف پشت تلوزیون به رنگ طوسی طبیعی وطوسی تیره همراه با گل های سفید ، چه رنگ فرش ومبل خریداری کنم ، وچه نوع آینه کنسولی درضمن فضای پذیرایی بیست وهشت متر هست

بودجه ی در دسترس.
تا 5 میلیون تومان
ارسال تصاویر و نقشه های فضا.
حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
آیا برای دریافت پاسخ عجله دارید؟
خیر
  • سهراب بهلولی پرسیده شده 3 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 3 ماه قبل
پاسخ مناسب
0
0

باسلام خدمت شما دوست عزیز.

از اینکه سوالتان را در انستودیوز با کارشناسان ما درمیان گذاشته اید سپاسگزاریم.

دررابطه با سوال شما چند نکته وجود دارد که در ادامه برایتان شرح داده ایم.

در ابتدا باید بدانید رنگی که در حال حاضر برای دیوار استفاده کرده اید در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرد. این رنگ ها به راحتی می توانند با رنگ های دیگر ترکیب شده و ترکیب های دلنشینی ایجاد کنند.درواقع، می توانید برای انتخاب رنگ اصلی چیدمان خود در درجه اول به سراغ رنگهای مورد علاقه تان بروید.

نکته دوم دررابطه با بافت هایی که بکار می گیرید می باشد. باتوجه به اینکه کناف شما طرح دارد، لازم است در انتخاب طرح ها و بافت های دیگر دقت کنید. بطور مثال، در آینده اگر قصد استفاده از کاغذدیواری دارید می توانید از کاغذدیواری با طرح های نزدیک به طرح کنافتان استفاده کنید.

برای انتخاب فرش می توانید آزادانه تر عمل کنید اما توجه کنید درصورتیکه از فرش هایی با طرح های شلوغ استفاده می کنید بهتر است پارچه روی  مبل ها را ساده تر و کم نقش تر انتخاب کنید.

برای انتخاب رنگ غالب در فضا، همانطور که اشاره کرده اید می توانید از رنگ های شاد کمک بگیرید. رنگهای شاد و روشن مانند سبز،آبی،زرد و … اگر به درستی در چیدمان به کار گرفته شوند می توانند فضایی شاد و دوستانه را برای شما فراهم کنند. استفاده از رنگ های روشن به بزرگتر به نظر رسیدن فضای شما کمک می کنند. در تصاویر زیر چند نمونه از چیدمان با رنگ های روشن و شاد را برای شما نشان داده ایم.

طراحی داخلی با مبلمان مدرن کرم رنگ

نمونه های پیشنهادی چیدمان مدرن و شاد در نشیمن

دکوراسیون داخلی رنگ های شاد و روشن

نمونه های پیشنهادی چیدمان مدرن و شاد با رنگ روشن در نشیمن

یکی دیگر از مواردی که در چیدمان داخلی به شما پیشنهاد می کنیم این است که برای تهیه عناصر اصلی مانند مبل ها می توانید از رنگ های ساده و خنثی استفاده کنید، در عوض رنگ های اصلی را در جزییات مانند کوسن ها،پرده و… به کار ببرید. این موضوع به شما کمک می کند که همواره بتوانید تنوع را در فضایتان ایجاد کنید.

نشیمن با کوسن و مبلمان رنگی

نمونه پیشنهادی بکارگیری رنگ های شاخص در جزییات چیدمان

و اما نکته اساسی و آخر اینکه انتخاب رنگ اصلی و شاخص دکوراسیون شما، علاوه بر سلیقه به میزان نور فضای شما نیز بستگی دارد. بطور مثال، درصورتیکه سالن شما از تابش مستقیم نور جنوبی برخوردار است می توانید هریک از رنگ های سرد یا گرم را انتخاب کنید. اما درصورتیکه پنجره شما نور شمال را می گیرد و روشنایی فضا نامناسب است، بهتر است از رنگ های گرم و روشن استفاده کنید، چرا که استفاده از رنگ های سرد در فضایی با نور نامناسب باعث کوچکتر و تاریک به نظر رسیدن آن خواهد شد.

امیدواریم توانسته باشیم شما را راهنمایی کنیم. درصورتیکه به راهنمایی های بیشتری نیاز داشتید می توانید از طریق بخش مشاوره حرفه ای سوالاتتان را با ما در میان بگذارید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری