پاسخ داده شده
0
0

سلام من از جنوب هستم. خونه ما دوتا پنجره با ابعاد 1متر و 15سانت مربع داره فاصله هر دو تا پنجره حدود نیم متر هس… خود اون قسمت دیوار که روش پنجره هس هم حدود بیست سانت به جلو کشیده شده ینی به موازات بقیه دیوار نیس.و آفتاب گیر هم هس.. حالا سوالم اینه که ما دو تا پرده بهتره نصب کنیم یا یکی روی هر دو پنجره؟ تشکر میکنم از اهمیتی که به سوالات میدین…

  • حدیث پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سرکار خانم حدیث گرامی
خوشحالیم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید
با توجه به فاصله ی کم بین دو پنجره، بهتر به نظر می رسد که پرده ی دو پنجره حالتی وحدت بخش داشته باشند و از هم مجزا نباشند. چرا که پرده ی هر پنجره، از دو طرف حدود 10 سانتی متر بیرون می زند که این بیرون زدگی در نهایت باعث میشود فاصله ی 50 سانتی پنجره، برای پرده ها به فاصله ای 30 سانتی متری تبدیل شود، عرض این 30 سانتی متر اندازه ای نیست که بتواند به زیبایی خانه کمک کند و بهتر است پوشیده شود. به علاوه، استفاده از پرده های مجزا باعث می شود دیوار بین دو پنجره بیشتر در معرض دید قرار بگیرد و دیوار مورد نظر کوچک به نظر برسد.

حالتی که دو پرده ی مجزا داشته باشید

حالتی که دو پرده ی مجزا داشته باشید

چند راهکار برایتان پیشنهاد می کنیم، اول اینکه ترکیب شید رول و پرده ی پارچه ای ساده را امتحان کنید، با این کار، امکان کنترل نور برایتان بسیار آسان می شود. در این حالت، شما دو شید رول به اندازه ی پنجره ها، و سه پرده ی پارچه ای دارید، که پرده ی وسطی، دیوار میانی را می پوشاند و وقتی کشیده شود می تواند پنجره ها را نیز پوشش دهد.

ترکیب پرده و شید رول

ترکیب پرده و شید رول

حالت دوم، استفاده از سه تکه پرده ی پارچه ای عادی است، که یکی در وسط قرار می گیرد و دیوار را می پوشاند و دو پنجره را یکی نشان می دهد.

حالت دوم

حالت دوم

حالت سوم که چندان آن را پیشنهاد نمی کنیم، استفاده از شیدرول ها به صورت مجزا است.

شیدرول برای پنجره ها

شیدرول برای پنجره ها

نهایتا پیشنهاد میکنیم بین حالت اول و دوم یکی را انتخاب کنید و از دو پرده ی جدا استفاده نکنید، حالت اول و دوم چون فاصله ی پنجره ها را می پوشانند، دو پنجره را یک پنجره نشان می دهند و فضای خانه را کشیده تر و خوش نما تر نمایش می دهند.

امیدواریم پاسخ ارائه شده از را مناسب ارزیابی کرده باشید، در صورتی که توضیحات بیشتری لازم است، حتما از همین طریق با ما در ارتباط باشید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری