پاسخ داده شده
0
0

با سلام من سه هفته پیش سوالم رو مطرح کردم که لطف فرمودید و جواب دادید و البته برای مشاوره بهتر فرموده بودین که عکس بفرستم . سوالم این بود که فضای غالب سالن صد متری خونه من که با ی اختلاف سطح تقسیم به دو قسمت شده کرم قهوه ای هستش .ی مبل راحتی uدارم که میخام تناسب بیشتری با بقیه خونه داشته باشه . البته هر ایده ی دیگری هم داشته باشین که فضای خونه رو دلنشین تر بکنه به جون و دل خریدارم. ممنون از حوصله تو

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • مریم مدملی پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم مریم گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز می بینیم. با توجه به تصاویری که برای ما ارسال نمودید، برای افزایش جلوه منزلتان و هماهنگ ساختن مبلمانتان با یکدیگر، ما به شما چند پیشنهاد میدهیم که می توانید بسته به سلیقه خود همه یا تعدادی از این پیشنهادات را انجام دهید .

ابتدا بهتر است توصیفی از فضای فعلی شما داشته باشیم. چیدمان فعلی شما با توجه به ابعاد فضای شما اندکی خلوت به نظر می رسد البته شاید این موضوع مطابق با خواسته شما باشد که در این صورت پیشنهاداتی که همکاران ما در مشاوره قبلی ارائه نموده اند بسیار مثمر ثمر است ولی اگر با نظر ما موافق هستنید ما چند راهکار را در ادامه به شما پیشنهاد خواهیم داد تا فضایی صمیمی تر و هماهنگ تر در فضای خانه خود به وجود آورید و به آن روح ببخشید.

در ادامه نقشه ای از فضای منزلتان مشاهده می کنید که از روی عکسهای ارسالی بوده و امکان دارد دقت کافی را نداشته باشد. هدف از ترسیم جانمایی عناصری خاص در فضای منزل شما می باشد.

عنصر اول:نقطه A: ما پیشنهاد می کنیم در مکان مشخص شده در پلان برای همخوانی بیشتر و دکور زیباتر در این نقطه، قفسه یا کتابخانه ای با ارتفاع حدود 1.20 سانتی متر طراحی کرده و تابلویی را در بالای آن نصب کنید. هدف از طراحی این عنصر و تزئیناتی که بر روی آن قرار میگرد ایجاد هماهنگی بین رنگ عناصر تزئینی با کوسن های مبل خاکستری و دیگر عناصر خانه تان است تا هارمونی و توازن مناسبی در فضا ایجاد شود. شما می توانید با استفاده از ترکیب رنگ های پیشنهادی که در زیر به آن اشاره کردیم رنگ یا رنگهایی را انتخاب کرده و در انتخاب دکور و رنگ پارچه کوسن ها از آن استفاده نمایید. رنگ های پیشنهادی ما سازگار با هر دو رنگ سرویس مبل تان یعنی کرم و خاکستری میباشد.

نقش تاثیر گذار ، انتخاب رنگ مناسب تزئینات برای همگون کردن دکوراسیون داخلی

استفاده از تابلو، کمد و عناصر تزئینی بر روی آن برای هماهنگ سازی عناصر فضای نشیمن

 

آیا می توان از رنگ ها برای  هماهنگی لوازم فضای نشیمن استفاده نمود

جلوه ای از هماهنگی عناصر تزئینی ، تابلو و کوسن ها برای یکپارچه سازی دکوراسیون داخلی

در تصویر سمت راست دقت کنید که چطور از رنگ آبی برای هماهنگی بین دیگر عناصر خانه با یکدیگر کمک گرفته شده است.  و همچنین در دو تصویر دیگر میبینید که چطور رنگ تابلو با دیگر عناصر هماهنگی پیدا کرده است.

نقش تاثیر گذار ، انتخاب رنگ مناسب تزئینات برای همگون کردن دکوراسیون داخلی

استفاده از تابلو، کمد و عناصر تزئینی بر روی آن برای هماهنگ سازی عناصر فضای نشیمن

عنصردوم:نقطه B:فضایی که تلویزیون شما نصب شده است پتانسیل زیادی برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی شما دارد و عناصر تزئینی که در این فضا استفاده می شود می تواند همراستا با رنگ و بافت عناصری باشد که در نقطهA از آن ها استفاده کرده اید. این گونه می توانید هارمونی را در سراسر فضای نشیمن ایجاد نمایید. با توجه به این که شما دو قفسه کوچک نیز در این فضا دارید که می توانید همان را گسترش داده و طرحی برای آن ارائه نمایید.

نقش قفسه بندی دیوار تلویزیون در زیبا سازی فضا

تاثیر طراحی دیوار تلویزیون در دکوراسیون داخلی

عنصر سوم:نقطه C: عنصر پله در فضای نشیمن جلوه ای زیبا به این فضا می دهد پس نباید آن را به صورت خام در فضا رها کنید . یکی از اجزایی که به پله جلوه ای خاص می دهد نرده های آن است ، پس شما می توانید با تزئین پله خود با استفاده از نرده های شیک آن را به عنوان المانی زیبا در فضا ارائه نمایید. نرده های چوبی می تواند انتخاب مناسبی برای فضای شما باشد.

تتاثیر پله در فضای نشیمن

نقش انتخاب نرده مناسب برای جلوه دادن به راه پله در فضای نشیمن

عنصر چهارم :نقاط D: استفاده از گل در گوشه های اتاق . گل طبیعی با داشتن رنگ سبز که رنگ آرامش دهنده ای محسوب می شود موجب شادابی و سرزندگی فضای شما می شود پس حتما از این عنصر زیبا به تعداد زیاد در منزل خود استفاده نمایید و از آن لذت ببرید.

جایگاه گل در دکوراسیون داخلی

تاثیر زیبایی گل در زنده سازی فضای نشیمن

عنصر پنجم: نقطه E: در اینجا استفاده از آباژور جلوه خاصی به فضای شما می دهد که می توانید از آن در یک طرف یا دو طرف مبل خود استفاده نمایید که هم خود آباژور و هم نوری که با روشن کردن آن ایجاد می شود می تواند فضای شما را تحت تاثیر قرار دهد.

تاثیر آباژور در زیبا سازی فضا

استفاده از آباژور در کنار مبلمان فضای نشیمن

عنصر ششم :نقطه F: با توجه به تصاویر ارسالی، شما در این نقطه ساعت دیواری نصب کردید. که با اندکی جابه جایی در مبل های تک نفره می توان فضایی را برای قرار گیری ساعت پایه دار فراهم نمود، که جلوه زیباتری در فضای شما خواهد داشت.

استفاده از ساعت پایه دار به جای ساعت دیواری

استفاده از ساعت پایه دار به جای ساعت دیواری

امیدواریم این پاسخ برای شما کاربردی و مناسب بوده باشد، در صورتی که احساس میکنید توضیحات بیشتری لازم است یا سوال جدیدی در ذهنتان شکل گرفته است حتما این مساله را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری