پاسخ داده شده
0
0

خونمون 74 متر و طبقه اول رو به پشته و نورش خیلی نیست.حالا میخوایم خونمون و کاغذ دیواری کنیم،پذیرایی اصلا پنجره نداره..نمیتونیم واسه کناف کاری فعلا هزینه کنیم فقط میخوام بدونم که چه رنگ و مدلی برای کاغذ دیواری انتخاب کنیم؟ پارکت کف خونه قهوه ای تیره س مبلامون هم بدنه چوبی و رنگ پارچه شکلاتیه کلا وسایل خونمون بیشتر چوبی و قهوه ای متوسط رو به تیره س..برای ااتاق خواب ها چه پیشنهادی دارین؟ یکی 9 متری و یکی 12 متریه..سرویس خوابمون سفید و رو تختیمون هم صورتیه و بنفشه..ممنون میشم راهنمایی کنید پیشاپیش ممنونم

  • ارغوان پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم ارغوان گرامی
از حضورتان در سایت انستودیوز بسیار خوشحالیم
باتوجه به نورگیری ضعیف خانه و وجود رنگ های تیره، به نظر می رسد بهتر باشد از کاغذ دیواری های رنگ روشن بدون بافت و یا با طرح و بافت بسیار ریز استفاده کنید. کاغذ هایی با زمینه ی شیری یا لیمویی روشن و طرح و بافت به رنگ نارنجی،آبی یا قرمز می توانند ضمن بازتر جلوه دادن فضا و روشن تر کردن آن، نشاط و تنوع را وارد فضای خانه تان کنند.

استفاده از رنگ های روشن دیوار در فضاهای بدون پنجره

استفاده از رنگ های روشن دیوار در فضاهای بدون پنجره

ضمنا می توانید با قرار دادن آینه و تابلوهای با ابعاد بزرگ و منظره ای از طبیعت و با رنگ هایی روشن ، عمق فضا را افزایش دهید و منظره ای زیبا وارد فضای بدون پنجره تان کنید .

استفاده از آینه تابلو در فضاهای بدون پنجره

استفاده از آینه و  تابلو در فضاهای بدون پنجره

برای اتاق خوابی با روتختی صورتی، با توجه به مساحت، پیشنهاد نمیکنیم که کل دیوارها را کاغذ کنید، بهتر است تصاویر اتاق را برایمان ارسال کنید تا با دیدن اتاق و محل قرارگیری پنجره و کمد و سایر وسایل، بتوانیم به شما بگوییم بهتر است کدام دیوارها را کاغذ کنید و از چه کاغذی استفاده کنید.(در صورت تمایل شما، تصاویر ارسالیتان در سایت نمایش داده نمی شود)
در حالت فعلی، پیشنهاد می کنیم دیوار پشت تخت را به رنگ سرخابی تیره در بیاورید و بقیه ی دیوارها سفید باقی بمانند و اجازه بدهید تا پرده ی پنجره و چند تابلوی عکس یا نقاشی باعث زیبایی آن دیوارها بشوند.

اتاق خواب با رنگ های صورتی و سفید

اتاق خواب با رنگ های صورتی و سفید

برای اتاق خواب دیگر، باید بدانیم اتاق برای چه کسی است و ایشان در چه بازه ی سنی ای هستند. اتاق یک کودک با یک جوان یا نوجوان متفاوت است، همچنین جنسیت فرد روی پیشنهاد ما اثرگذار است.

امیدواریم این قسمت از پاسخ ارائه شده برایتان مفید واقع شده باشد.درنهایت پیشنهاد می کنیم با تکمیل اطلاعات و ارسال تصاویر، به ما در ارائه ی پاسخ مناسب کمک کنید.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری