پاسخ داده شده
0
0

سلام خسته نباشین
بدلیل گرون شدن لمینت میخوام کل خونه رو موکت کنم چون سنگی که داره آسیب دیده و قشنگ نیس و دختر یکساله دارم،بنظر شما کل خانه به یک رنگ موکت شود،حتی آشپزخانه و اتاق کودک؟چه رنگ و جنسی پیشنهاد میکنید تا خونه کوچک دیده نشود؟رنگ مبلمانم قهوه ای تقریبا تیره هس
آشپزخانه رو تازه کابینت زدیم هایگلاس کرم روشن
نور اتاقها و پذیرایی خیلی خوبه

بودجه ی در دسترس.
تا 1 میلیون تومان
حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
آیا برای دریافت پاسخ عجله دارید؟
بله
  • نرگس پرسیده شده 5 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 5 ماه قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم نرگس گرامی

از حضور شما در میان مخاطبان انستودیوز بسیار خرسندیم. با توجه به مسائلی که مطرح کرده اید بهتر است در فضای اصلی منزلتان از موکتی با رنگ خنثی یا گرم روشن مثل کرم خیلی روشن یا لیمویی روشن استفاده کنید و روی آن فرش قرار بدهید. این رنگ ها هم با محیط هماهنگ هستند، هم فضا را کوچک جلوه نمی دهند. همچنین اگر مساحت آشپزخانه زیاد نیست، پیشنهاد می کنیم این فضا را لمینیت یا سرامیک کنید تا بهداشت آن راحت تر حفظ شود. بهتر است برای اتاق کودک از موکتی با پرز نرم و کمی بلند استفاده کنید. این توضیحات به این معناست که لازم نیست کل فضای خانه را با یک نوع موکت بپوشانید و می توانید انتخاب های متفاوتی برای فضاهای مختلف داشته باشید.

امیدواریم توضیحات ذکر شده برای شما دوست گرامی مفید واقع شده باشد. در صورتی که پرسش دیگری در این خصوص دارید حتما آن را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما دوست گرامی باشیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری