پاسخ داده شده
0
0

وقت بخیر….من یک واحد 80متری دارم برای واحدم باید شیرآلات، سرامیک کابینت، سینک ظرفشویی، گاز روکار و فر توکار و … لازم دارم.
علاوه بر طراحی کابینت و طرح نصب سرامیک دوست داشتم برای چیدمان منزل هم با یک طراح خوب و منصف مشورت کنم. برای دیدن واحد و برآورد هزینه، چقدر حق مشاوره باید بپردازم؟ خیلی دوست دارم یک قیمت پایه برای انجام کارهایی که گفتم، بهم بدیم. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید. ممنون

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • ارین پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

درود بر شما دوست عزیز
فرآیند ارائه خدمات طراحی انستودیوز بدین گونه است که ابتدا سفارش طراحی خود را با پر کردن فرم مربوط به فضای منزلتان، ثبت می کنید. کارشناسان پس از دریافت سفارش طراحی، با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را جهت شروع طراحی دریافت می کنند. سپس ایده های اولیه برایتان ارسال می شود و با تایید شما، کار طراحی تا ارائه طرح نهایی ادامه پیدا می کند. در تصویر زیر می توانید این فرآیند را مشاهده کنید.

proccess20-
برای اطلاع از هزینه های طراحی می توانید صفحه لیست قیمت ها را مشاهده کنید. در این صفحه هزینه های پایه طراحی فضاهای مختلف منزل درج شده است. هزینه های دقیق تر پس از بررسی سفارش طراحی، به شما اعلام می شود.
در ارتباط با بازدید حضوری لازم به ذکر است تا حد امکان مشاوره های معماری انستودیوز به صورت آنلاین انجام می شود و با دیدن تصاویر منزل و ابعاد آن که توسط شما ارسال می شود، کار طراحی انجام می گردد.
شما می توانید برای طراحی کابینت و آشپزخانه، فرم مشاوره آشپزخانه و برای طراحی سایر فضاهای منزلتان مثل نشیمن، اتاق خواب و سرویس های بهداشتی فرم های مربوط را که از صفحه خدمات طراحی قابل دسترسی است تکمیل نمایید.


اگر سوال دیگری در مورد هزینه های پس از طراحی به عبارتی هزینه های اجرا دارید می توانید از همین طریق با ما در میان بگذارید.

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری