0
0

سلام وقت بخیر من میخوام برای منزلم ازتون کمک بگیرم فقط سر درگم شدم خواسته من در زمینه چیدمانه به این صورت:
داشتن فضای عمومی و رسمی(خصوص)، به خاطر داشتن کودک زیر 2 سال از وسایلی مثل آباژور و آینه شمدان نمیشود استفاده کنم، تلویزیون رو به دیوار وصل کنم تخت پار بچه هم برمیدارم،کل خونه رو به خاطر بچه موکت رنگ روشن مثل شکل تو راهرو میکنم، قصد خرید یک دست مبل دارم، بیشتر فضای خونه کرم قهوهای است میخوام شادتر بشه مثل زرد و نارنجی نمیخوام مبل رو شاد بگیرم که ازش خسته نشم میخوام با ابزار های دیگه ای مثل کوسن شادش کنم، در صورت لزوم میتونم از 2 تافرش لاکی که دارم استفاده کنم 9و6 متری، علاقه به داشتن گلدان هم هستم، یک ساعت دیواری هم میخوام که رنگ و مدلشو نمیدونم، تلویزیون در قسمت خصوصی باشه، در صورت امکان با چیزی مثل پارتیشن آشپزخانه و حال رو به خاطر بچه جدا کنم.

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد, فضای رسمی
  • محسن پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
0
0

سلام جناب آقای محسن گرامی

با سپاس از این که سوال خود را در انستودیوز مطرح کرده اید و عذرخواهی به خاطر تاخیر در پاسخگویی به سوال شما. هنگام ترسیم نقشه ی فضای منزلتان، به سبب ایجاد انحنا در تصویر پاناروما، نتوانستیم قسمتی که تخت کودک قرار گرفته را به طرز مناسبی درک کنیم و امکان رسم آن به صورت نرم افزاری برای ما ممکن نشد.

خواهشمندیم ضمن اندازه گیری خطوط مشخص شده در تصویر زیر و ارسال این اعداد، از نقاط الف و ب نیز به سمت زوایای مشخص شده تصاویری برایمان ارسال کنید تا بتوانیم با رسم نقشه ای مناسب و بررسی ابعاد دقیق فضا، چیدمان مناسب را به شما دوست گرامی پیشنهاد کنیم.

 

ابعاد و تصاویر مورد نیاز

ابعاد و تصاویر مورد نیاز

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری