پاسخ داده شده
0
0

سلام .من فرشهام فیروزه ای برای مبلمان رنگ کرم بگیرم یا فیروزه ای ؟ شما چه رنگی روپیشنهاد میکنید به جزاین دورنگ که به رنگ فیروزه ای بیاد .

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • سپیده پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

خانم سپیده گرامی
با سپاس از مطرح کردن سوالتان در انستودیوز
با توجه به تمایل شما برای داشتن فضایی شاد، ما 2 حالت به شما پیشنهاد میکنیم.
حالت اول استفاده از رنگ خنثی برای مبل هاست، شما از رنگ های سفید، یا خاکستری روشن یا کرم روشن استفاده می کنید و با استفاده از کوسن ها و وسایل دکوراتیو به رنگ های زرد، و سفید به فضا روحیه ای شاد می بخشید و به صورت نقطه ای و محدود از رنگ سرخابی نیز استفاده می کنید.

مبل هایی به رنگ خنثی برای منزل شما

مبل هایی به رنگ خنثی برای منزل شما

در حالت دوم که کمی هیجان وارد فضا می شود، می توانید از مبلهایی به رنگ زرد کاستاردی یا اگر بیشتر اهل ریسک هستید، از نارنجی استفاده کنید و با استفاده از کوسن ها و عناصر دکوراتیو سفید و خاکستری، فضای خانه را پویا و شاد جلوه بدهید.

مشاوره انتخاب رنگ مبل منزل

ایجاد فضای شاد با رنگ های نارنجی و زرد و فیروزه ای

پالت های رنگی پیشنهادی برای ایجاد فضای شاد در پذیرایی

پالت های رنگی پیشنهادی برای ایجاد فضای شاد


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد. اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، یا رنگ های پیشنهادی را نمی پسندید، حتما از همین طریق به ما اطلاع دهید تا نقائص را تکمیل کنیم. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت نظرتان در مورد شیوه پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

0
0

ممنون از پاسختون .مبل آبی چطور؟

  • سپیده پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

مبل آبی هم می تواند گزینه ی مناسبی برای فضای منزلتان باشد، اما دقت کنید که فضا را به سمت یکنواختی و کسل کنندگی نبرید. یعنی فرش فیروزه ای، مبل فیروزه ای، پرده و… همگی به رنگ فیروزه ای نباشند.

مثلا می توانید  از پرده ها، یا رنگ دیوار کمک بگیرید تا تنوعی در فضا ایجاد کنید و دقت داشته باشید که هماهنگی در فضای منزل شما لزوما با تکرار یک رنگ ایجاد نمی شود و اگر بتوانید از رنگ های متنوع در جایگاه مناسب استفاده کنید، فضایی هماهنگ و دارای هارمونی ایجاد خواهید کرد.

پیشنهاد می کنیم اگر مبلهایی به رنگ آبی استفاده کردید، با کوسن و تابلوی دیواری و پرده ها، رنگ های دیگر را وارد خانه تان کنید تا فضا تنوع و پویایی بیشتری داشته باشد و پس از مدتی برایتان یکنواخت نشود.

راهکار دیگر نیز استفاده از دو مبل تک در چیدمان است. مثلا مبلهایی به رنگ آبی خریداری کنید و دو مبل تک به رنگ زرد کاستاردی یا سفید، یا کرم یا خاکستری به فضا اضافه کنید.

استفاده از مبل تک در کنار مبلمانی به رنگ متفاوت

استفاده از مبل تک در کنار مبلمانی به رنگ متفاوت

 

اگر احساس میکنید توضیحات بیشتری لازم است حتما به ما اطلاع بدهید تا توضیحات تکمیلی را ارائه کنیم.

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری