پاسخ داده شده
0
0

سلام .آپارتمان 90 متری دارم می خوام در مورد چیدمانش مشاوره بگیرم

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • سمیه ولی پور پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

با سلام خدمت خانم ولی پور گرامی

از این که سوال خود را در انستودیوز مطرح نمودید بسیارخوشحالیم

در نظر داشته باشید هرچه اطلاعات وتصاویر ارسالی شما ازفضای منزلتان کاملتر باشد ما می توانیم مشاوره دقیق و جامع تری را به شما ارایه دهیم. با توجه با اطلاعاتی که برای ما ارسال نمودید هال منزل شما حدود 24 مترمربع می باشد با ابعاد حدودی 6*4 .

برای ارایه یک چیدمان مناسب محل بازشو ها به عنوان مثال در اتاق ها و سرویس وپنجره ها و همچنین محل قرارگیری آشپزخانه مهم است . به طور کلی در فضاهایی با ابعاد منزل شما نهایت یه دست مبل 7نفره که ابعاد آنها زیاد بزرگ نباشد و فضای زیادی اشغال نکند، قرار می گیرد و امکان جداسازی فضای نشیمن و پذیرایی وجود ندارد.

برای فضای مابین هال و آشپزخانه به دلیل مساحت کم موجود پیشنهاد می شود یک کانترمتحرک که می تواند به منظور میز غذاخوری و کابینت مورد استفاده قرار بگیرد تهیه کنید. نمونه هایی از این نوع کانتر را در ادامه مشاهده می نمایید .

تصویر زیر پلان فرضی با ابعاد ذکر شده توسط شما و چیدمان پیشنهادی ما را نشان می دهد

مشاوره چیدمان داخلی چیدمان پیشنهادی در نقشه فرضی

مشاوره دکوراسیون داخلی نمونه هایی از اپن ها با دو کاربرد

در مورد سقف کوتاه در منزلتان  پیشنهاد می شود که از لوستر های چسبیده به سقف و با ارتفاع کم استفاده نمایید همینطور بهتر از نور پردازی دیواری هم بهره بگیرید . راهکار های دیگری که برای بلنداز نشان دادن سقف می توانید بکار ببرید عبارتند از:

  • سقف را سفید رنگ کنید. رنگ سفید باعث گشاد دیده شدن خانه می شود. رنگ سفید نور بیشتری را منعکس می کند و ارتفاع را زیادتر می کند .
  • از الگوهای عمودی استفاده کنید: دیوارها را در نظر بگیرید، احساس افزایش ارتفاع را می توان با استفاده از خطوط عمودی روی دیوار ایجاد کرد. خوب، دیوارها را با استفاده از کاغذ دیواری عمودی تزئین کنید. این کار باعث بلند دیده شدن خانه می شود.
  • از پنجره برای افزایش حس ارتفاع استفاده کنید: پرده هایی را انتخاب کنید که ارتفاع آن ها دقیقا یا تا حد امکان با ارتفاع سقف یکسان باشد.
  • آثار هنری خود مانند تابلوها و … را تا حد امکان در ارتفاع بالا نصب کنید: این ترفند چشم بیننده را به سمت بالا منعطف می کند و باعث افزایش ارتفاع می شود.
  • از آینه های بزرگ که بیشتر دیوار را اشغال می کنند استفاده کنید: این کار باعث بلند دیده شدن سقف و وسیع دیده شدن فضا می شود.

مشاوره دکوراسیون داخلی نمونه هایی از لوسترهای سقفی

در صورتی که مایلید از گل در فضای منزل خود استفاده کنید بهتر است فضایی را انتخاب کنید که دارای نور کافی می باشد، مثلا بر روی تراس و یا بر روی لبه ی داخلی و خارجی پنجره و… تصاویرزیر نمونه هایی از گلدان در فضای منزل را نشان می دهد:

مشاوره و طراحی چیدمان داخلی منزل نمونه هایی از قرارگیری گلدان در فضای خانه

امیدواریم مطالب ارایه شده شما را در انتخاب یاری نموده باشد . اگر مایلید که پاسخ های کامل وجامع تری برای چیدمان منزلتان دریافت کنید به شما پیشنهاد می کنیم که تصاویری از زوایای مختلف برایمان ارسال کنید و همینطور اگر برای انتخاب رنگ نیز به مشاوره احتیاج داشتید سلایق خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم به نحوه جامعی شما را همراهی کنیم.

  • میهمان پاسخ داده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
0
0

سلام خانم ولی پور گرامی

بسیار خوشحالیم که به مخاطبان انستودیوز پیوسته اید.

کارشناسان سایت برای پاسخگویی به شما آماده اند. اما ابتدا لازم است شما اطلاعاتی مناسب از فضای منزلتان را به ما ارائه کنید:

ابعاد فضا

انتظاراتتان از چیدمان جدید

جهت های نورگیری

تصاویری از زوایای مختلف

حداقل اطلاعاتی است که پیشنهاد میکنیم در سوالتان وجود داشته باشد.

پس از آن شما می توانید از طریق همین بخش(مشاوره ی رایگان) یا خدمات مشاوره ی حرفه ای سوالتان را مطرح کنید تا کارشناسان انستودیوز پاسخگوی شما باشند.

نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری