پاسخ داده شده
0
0

وقت بخیر …این پلان در سبک منیمال است؟! متشکرم

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • ارین پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام جناب آقای آرین گرامی، از حضور مجدد شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم
در آشپزخانه های با طرح مینیمال سعی بر این است که هیچ عنصری خودنمایی نکرده و با دیوار ها و کل خانه یکپارچه باشد. به همین دلیل 3 عامل اساسی در چنین طرح هایی نقش اساسی دارند.
طرح مصالح به کار رفته
در آشپزخانه ها مصالح زیادی در قسمت های مختلف آشپزخانه به کار رفته که ظاهر هر کدام بر ظاهر کل فضا تاثیر گذاشته و می تواند حال و هوای محیط را تغییر دهد. در سبک مینیمال شما باید سعی کنید از مصالحی استفاده کنید که نقوش کمتری داشته باشند و ساده تر باشند. به عنوان مثال در طرح چوب کابینت ها نمونه های مختلفی وجود دارند اما بهتر است گزینه ای را انتخاب کنید تا شلوغی کمتری در فضا ایجاد کنید که از بین آن ها ” های گلاس ” های ساده مات یا براق می توانند مناسب باشند.

کابینت و چراغ سفید آشپزخانه

ورق هایگلاس بکار رفته در آشپزخانه

طرح کلی کابینت
در طرح کلی شما باید به ظاهر آشپزخانه توجه کنید و کابینت ها، گاز،آشپزخانه و …. را در محل مناسب قرار دهید و طوری جای آن ها و رنگشان را انتخاب کنید تا هیچ یک در آشپزخانه خودنمایی نکنند. همچنین شکل اپن یا جزیره به ساده ترین حالت ممکن طراحی شود و از زاویه دادن به آن یا طرح هایی با خط های کج یا منحنی در آن جلوگیری شود.همچنین از بکار بردن ابعاد مختلف برای کابینت ها بپرهیزید و سعی کنید همگی در یک اندازه در امتداد هم قرار گیرند.

آشپزخانه سفید و طوسی

ابعاد مناسب و یکسان برای کابینت های آشپزخانه

وسایل تزیینی در آشپزخانه
در آشپزخانه های به سبک مینیمال وسایل تزیینی به دلیل سادگی دیگر بخش ها خیلی نمایان می شوند به همین دلیل باید در کاربرد آن ها توجه لازم را کرد و استفاده زیاد و قرار دادن بیشتر از حدشان در آشپزخانه باعث شلوغی و بی نظمی فضا خواهد شد به همین دلیل باید تعداد کمی از آن ها که زیبایی مناسبی را دارا هستند انتخاب کنید و در محل مناسب قرار دهید تا به زیبا تر شدن آشپزخانه تان کمک کند.

بکارگیری وسایل تزیینی مناسب در آشپزخانه

بکارگیری وسایل تزیینی مناسب در آشپزخانه

در آخر در مورد طرح شما می توانن چنین گفت که می تواند یک آشپزخانه مینیمال باشد اما بهتر است به مواردی توجه کنید. به عنوان مثال در نوع چیدمان سرامیک کف از چینش لوزی پرهیز کنید. همچنین ابعاد کابینت های شما در چند نوع مختلف بوده و بهتر است بیشتر آن ها را شبیه به هم و در یک اندازه انتخاب شود.
امیدواریم پاسخ ارائه شده رضایت شما را جلب کرده باشد، اگر نقائصی در این پاسخ مشاهده می کنید حتما این نقائص را با ما درمیان بگذارید تا پاسخی کامل تر به شما ارائه کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری