پاسخ داده شده
0
0

سلام وققتون بخير.. خونه اي كه قراره من و همسرم توش زندگي كنيم خيلي كوچيكه چهل و سه متره با آشپزخونه و پذيرايي تقريبا كنار اومدم ولي با اتاق خوا اصلا خيلي كوچيكه چون توشكمد ديواري داره به نظر مياد تخت خواب هم به زور جا بسه چه برسه به ميزآرايش ميخواستم ببينم راهكاري هست واسه اينكه بتونيم هم تو اتاق تخت داشته باشيم هم ميز آرايش؟البته نظره من اينكه كمد بيوتري نباشه ولي نميشه كه نباشه. همچنين ميخواستيم واسه پذيرايي هم يه طرحي داشته باشيم كه خونهرو قشنگتر بكنه

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • هدي عرب كرماني پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم عرب کرمانی گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در میان مخاطبان انستودیوز مشاهده می کنیم.

برای قرار دادن میز آرایش می توانید به نجارهای نزدیکتان سفارش طراحی یکی از انواع میزهای زیر را بدهید، پیشنهاد ما میز وسطی است که هم سطح کمی اشغال می کند،هم سطحی دائمی برای قرار دادن وسایل دارد. با نصب یک آینه در مقابل این میز احتیاجات شما تا حدود مناسبی رفع خواهد شد.

مشاوره دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک

چند نمونه میز تاشو

همچنین در صورت تمایل می توانید از میزهای کوچک کنار تخت استفاده کنید. ایده هایی مانند تصاویر زیر این میز ها در عین اینکه ابعاد کمی دارند، فضای مناسبی برای فعالیت شما ایجاد می کنند و ترکیبی از پاتختی و میز آرایش را به شما ارائه می دهند.

مشاوره طراحی داخلی اتاق خواب کوچک

ایده های میز کوچک کنار تخت

نکته ی دیگر در خصوص تخت خواب شماست، شما می توانید از تخت خواب های کوچک با عرض 160 سانتی متر استفاده کنید و از سطح دیوار پشت تخت هم به عنوان محل نگهداری برخی وسایل استفاده کنید تا اتاق خواب کوچک شما حداکثر کارایی را برایتان داشته باشد.

ایده های مختلف اتاق خواب کوجک منزل

نکاتی در خصوص تخت خواب

برای طراحی اتاق پذیرایی لطفا اطلاعاتی از این فضا به ما ارائه کنید تا بتوانیم پاسخگوی سوال و نیاز شما باشیم. امیدواریم این مشاوره به شما در تصمیم گیری برای اتاقتان کمک کرده باشد. در صورتی که مسائل ناگفته ای در پاسخ ما مشاهده می کنید حتما این مساله را به ما اطلاع بدهید و در صورت امکان با ارسال تصاویری از فضا ما را در ارائه ی مشاوره ای بهتر همراهی نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری