0
0

سلام ببخشید من مبلمان استیل خونه ام له رنگ کرم می باشد و می خواهم مبلمان راحتی به رنگ آبی روشن بخرم از شما سوال دارم آیا ترکیب این دو رنگ ایجاد فضایی بد نمیکند و دوم اینکه رنگ والن پرده را باید با کدام رنگ ست کنم ممنونم با توجه به اینکه رنگ والان اکنون قهوه ای شکلاتی است

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
مبل استیل
  • نرگس پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

سلام خانم نرگس گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز مشاهده می کنیم.

رنگ های کرم و آبی روشن می توانند هماهنگی بسیار زیبایی در فضای منزلتان ایجاد کنند. اما در این بین تنها مساله ی مطرح شده تطابق رنگ دو مبلمان نیست، شما باید بدانید آیا مساحت فضای منزلتان برای قرار دادن دو ست مبلمان مناسب است؟ آیا شرایط این را دارید که آن ها را به خوبی چیدمان کنید؟ رنگ کف و دیوارهای منزلتان به چه صورت است؟ پرده در نزدیکی کدام یک از مبلمان ها قرار می گیرد؟

در حال حاضر ما تنها می توانیم به شما بگوییم که دو رنگ کرم و آبی روشن می توانند هماهنگی مناسبی ایجاد کنند، اما جزییاتی که ذکر کردیم نیز در زیبایی فضا اثرگذار هستند و در مورد والان پرده نیز باید بدانیم دیوار ها به چه رنگی هستند و روشنایی فضا در چه حد است، همچنین پرده در نزدیکی کدامیک از مبلمان های شما قرار میگیرد.

لطفا تصاویری مناسب از فضای منزلتان برایمان ارسال نمایید و توضیحات لازم را ارائه کنید تا بتوانیم به صورت مناسب پاسخگوی شما باشیم و در تصمیم گیری بهتر همراهی تان نماییم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری