پاسخ داده شده
0
0

با سلام و عرض خسته نباشید
ببخشید زمینه فرش خونمون سرمه ایه که عکسشو براتون گذاشتم و قصد دارم مبلمان و موکت رو عوض کنم. دیوارا سفید و پرده هایی که سفارش دادم حریر ساده شیری رنگ بدون دکور. ولی مشکل اینجاس که کتیبه پرده رو منبت کاری طلایی سفارش دادم چون فروشنده قهوه ای سوخته داشت که چون تیره بود انتخاب نکردم. میز تلویزیون هم مشکی. با توجه به فرش زمینه سرمه ای دیوار سفید پرده شیری کتیبه طلایی رنگ موکت و مبل و تاج مبل و ساعت رو چه رنگی پیشنهاد میکنین؟ تاج مبل بجز طلایی چه رنگی پیشنهاد میکنین
حس میکنم طلایی رنگ جالبی نیس واسه ست شدن با فرش
ممنونم از وقتی که میذارین برای پاسخگویی

بودجه ی در دسترس.
تا 5 میلیون تومان
حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
آیا برای دریافت پاسخ عجله دارید؟
بله
  • طاهره پرسیده شده 3 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 3 ماه قبل
پاسخ مناسب
0
0

با سلام خدمت خانم طاهره ی گرامی

از اینکه انستودیوز را برای مشاوره انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم. در پاسخ به پرسش شما باید بگوییم اکثر رنگ هایی که در منزل شما موجود است در دسته رنگ های روشن و خنثی مثل شیری و سفید قرار می گیرد. حتی با توجه به تصاویر ارسالی می توان گفت رنگ غالب فرش خنثی می باشد و تنها در قسمت میانی آن از سرمه ای استفاده شده است. بنابراین اولین قدم در دکوراسیون نشیمن شما وارد کردن رنگ های شاد و انرژی بخش می باشد تا فضا از یکنواختی خارج شود. برخلاف نظر شما ترکیب سرمه ای، طلایی، بژ و کرم از گزینه هایی است که علاوه بر ایجاد فضایی شیک، محیطی بسیار زیبا و آرامشبخش ایجاد می کند. می توانید نمونه نشیمن هایی که از این پالت رنگی در آنها استفاده شده است در تصاویر زیر مشاهده نمایید.

سرمه ای و طلایی و کرن و مشکی برای دکور نشیمن

استفاده از ترکیب رنگی سرمه ای و طلایی برای دکوراسیون پذیرایی

بنابراین برای رنگ پارچه ی مبل استفاده از رنگ سرمه ای توصیه می شود. چنانچه تمایل به استفاده کمتر از سرمه ای دارید می توانید به صورت ترکیبی با کرم استفاده کنید. به عنوان مثال مبل بزرگ دو مبل تکنفره به رنگ کرم و باقی مبل ها سرمه ای باشد. برای چوب مبل می توانید از رنگ های طلایی، قهوه ای سوخته یا رنگ چوب بالسا استفاده کنید.

برای رنگ ساعت نیز ترکیب مشکی و طلایی گزینه ی مناسبی است. چون دیوار ها کاملا سفید و پرده ها شیری هستند بنابراین استفاده از رنگ تیره برای ساعت تضاد رنگی مناسبی ایجاد می کند.

تزیین دیوار نشیمن با ساعت

نمونه مدل های ساعت دیواری برای نشیمن شما

می توانید از رنگ مشکی و طلایی و کرم برای اکسسوری ها مانند گلدان، تابلو و آباژور و همچنین از طلایی و کرم برای کوسن استفاده کنید. برای رنگ موکت در صورتی که از لحاظ نورگیری منزل مشکل ندارید می توانید از قهوه ای خیلی روشن و یا در غیر این صورت از رنگ کرم استفاده کنید.

لوازم دکوری نشیمن و رنگ مناسب آنها

نمونه اکسسوری کرم و طلایی و مشکی

در انتها امیدواریم مجموعه نکات ذکر شده پاسخگوی سوالات شما دوست گرامی بوده باشد. در صورتی که سوال دیگری در این خصوص دارید حتما آن ها را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری