پاسخ داده شده
0
0

با توجه به نامرغوب بودن سراميك كف سرويس بهداشتي هاي منزلمون و ايجاد لكه پايدار و نيز ترك برروي كف آيا ا بازسازي سراميكها بطريق چسباندن سراميك برروي سراميكهاي قبلي جهت كف و ديوارهاي سرويس هاي بهداشتي و حمام امكان پذير است؟ لازم بذكر است منزل ما در كيش و شرايط جوي گرم و مرطوب ميباشد
با سپاس فراوان

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • مهرنوش صديقي پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم صدیقی گرامی

از پیوستن شما به مخاطبان انستودیوز بسیار خوشحالیم.

روش نصب کاشی به صورت چسبی گزینه ای مناسب برای منزل شما می باشد.در این روش  کاشی ها به سرعت و بدون کنده کاری روی سطح قبلی نصب می شوند.(تقریبا تمام کاشی ها می توانند به این روش نصب شوند و تنها روش نصب است که متفاوت است و نوع مصالح پوشش دهنده مهم نیست)

 شما می توانید با مشورت فروشندگان محلی مناسب ترین برند کاشی که می تواند مقاومت کافی در شرایط آب و هوایی کیش را داشته باشد انتخاب کنید و با این انتخاب به سرعت فضای سرویس را بازسازی نمایید. با توجه به قیمت مصالح و کیفیت های آن ها گزینه های متنوعی پیش روی شماست اما از نظر ما برندهای شناخته شده ای مثل الوند و تبریز می توانند تا حدود زیادی نگرانی های شما در این زمینه را رفع نمایند.

دقت داشته باشید که نصب این کاشی ها باعث می شود کف سرویس چند میلیمتر بالاتر از قبل بیاید و شاید این مساله برای باز و بسته شدن در سرویس مشکل ایجاد کند.(احتمالش کم است)

نصب کاشی چسبی روی سطح قدیمی

امیدواریم این مشاوره برای شما کارآمد بوده باشد در صورتی که سوال دیگری در این خصوص دارید حتما مساله را با ما در میان بگذارید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری