پاسخ داده شده
0
0

سلام و خسته نباشید. من به کابینت سفید و رنگ روشن خیلی علاقه. دارم اما میترسم زود کثیف بشه بمرور زمان زیبایی خودشو از دست بده . چه رنگ روشنی برای کابینت مناسبه که این خصوصیت رو نداشته باشه؟

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • mahsa پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم مهسای گرامی

از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم. لازم به ذکر است که برخی مسائل باعث شدند مدتی امکان ارائه ی مشاوره را نداشته باشیم و پاسخگویی این سوال دچار تاخیر شد و از این بابت صمیمانه از شما عذرخواهی می کنیم.

انتخاب رنگ سفید لزوما به این معنا نیست که کابینت شما به زودی کثیف خواهد شد، این مساله به جنس کابینت ها نیز بستگی دارد. پیشنهاد ما به شما این است که برای رفع نگرانی تان در این خصوص از کابینت هایی با رنگ سفید و صفحه ی پیشخوانی به رنگ متفاوت استفاده کنید. با توجه به این که بیشتر فعالیت ها بر صفحه ی رویی کابینت انجام می شود اگر جنس و رنگ این صفحه در برابر لک و کثیفی مقاوم باشد خیال شما نیز راحت خواهد بود.

مشاوره انتخاب رنگ کابینت سفید

استفاده از صفحه کابینت به رنگ متفاوت برای کابینت سفید

اما اگر به دنبال رنگ های روشن نزدیک به سفید هستید، انتخاب های متفاوتی پیش روی شماست، رنگ های روشن سرد و رنگ های روشن گرم، به این ترتیب که اگر رنگ رنگ دیوارها و کف گرم است، می توانید از رنگ های روشن گرم استفاده کنید و در حالت برعکس از رنگ های روشن سرد. در این حالت انتخاب رنگ نهایی با شماست، می توانید از سایه های بسیار روشن و شفاف لیمویی، یا از رنگهای خیلی روشن خاکستری در قالب خاکستری های گرم و سرد استفاده کنید.

مشاوره دکوراسیون و انتخاب رنگ های مختلف برای کابینت

رنگهای روشن سرد و گرم برای کابینت

چه رنگی برای کابینت بهتر است

سایه های گرم و سرد خاکستری

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان راهگشا بوده باشد و توانسته باشیم به شما در انتخاب رنگ مناسب کابینت راهنمایی مناسبی ارائه کرده باشیم. اگر احساس می کنید پاسخ ارائه شده به توضیحات بیشتری نیاز دارد لطفا این مساله را با ما در میان بگذارید تا با نکات تکمیلی لازم پاسخگوی شما باشیم.

پاسخ مناسب
0
0

سنگ آنتیک و کاشی هرکدام ویژگی هایی دارند که آن ها را برای برخی مخاطبان مناسب می کند، به لحاظ سهولت تمیز کردن پیشنهاد ما به شما استفاده از کاشی برای دیوارهاست چرا که خلل و فرج کمتری ایجاد می کنند و راحت تر تمیز می شوند اما اگر به جلوه ی خاص سنگ های آنتیک علاقه دارید می توانید از این مصالح استفاده کنید، فقط آگاه باشید که پاکسازی آن ها نسبت به کاشی زمانبر است. به لحاظ قیمت نیز اگر از کاشی های مناسب استفاده کنید قیمت آن با سنگ های آنتیک تفاوت بالایی ندارد و میتوان گفت تقریبا نزدیک به هم هستند. البته این اختلاف قیمت به مساحت آشپزخانه تان نیز بستگی دارد، مثلا اگر مساحت آشپزخانه تان زیر 9 متر مربع است چندان نگران اختلاف قیمت مصالح نباشید.

برای کف آشپزخانه شما می توانید از پوشش های لمینیت، سرامیک و سنگ استفاده کنید، هریک از این مصالح ویژگی های خاصی دارند، ما کفپوش های لمینیت را به شما پیشنهاد نمی کنیم، و در این بین سنگ و سرامیک گزینه های بهتری هستند و پیشنهاد نهایی ما به شما استفاده از سرامیک برای پوشش کف است.

0
0

تشکر از پاسخ. سوال دیگه اینکه برای مصالح دیوار آشپزخانه کاشی مناسب تره یا سنگ آنتیک؟ از همه لحاظ کیفیت وقیمت.. همینطور برای کف آشپزخانه چه مصالحی مناسب تره؟

  • مهسا پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری