پاسخ داده شده
0
0

سلام.سالن نشیمن مستطیلی شکل دارم با دیوارهای کرم طلایی.یک عرض سالن مخصوص پذیرایی بامبل رنگ فیلی وعرض دیگر خانه مخصوص نشیمن با مبل راحتی کرم روشن و دو مبل تک فیروزه ای.دو پنجره نسبتا بزرگ هم در هرسمت وجود دارد.کف خانه هم سرامیک طرح چوب بارنگ نسبتا باز است
درمورد رنگ پرده و رنگ قالی میخواستم لطف کنید وراهنمایی کنید
ممنون ازشما

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • ستاره پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم ستاره ی گرامی

از حضور شما در انستودیوز خوشحالیم و بابت تاخیر در پاسخگویی به شما که به خاطر تعطیلات پایان هفته رخ داده است صمیمانه از شما عذرخواهی میکنیم.

تصور فضای منزلتان کمی سخت است، چرا که محل قرارگیری پنجره ها مشخص نیست، اگر پرده ها پشت مبلمان فیلی قرار بگیرند حالتی متفاوت با زمانی که پرده ها پشت مبل های کرم و فیروزه ای هستند ایجاد می شود، ما هردو حالت را برایتان ذکر میکنیم.

برای قسمت فیروزه ای و کرم میتوانید سه حالت در نظر بگیرید، حالت اول استفاده از رنگی گرم است تا فضا گرم و چشم ربا شود، با این انتخاب شما  حالت دوم استفاده از رنگی سرد، تا فضایی ملایم و آرامش بخش به وجود بیاید و حالت سوم، استفاده از رنگی نزدیک به مبل و دیوار است، یعنی رنگی نزدیک به کرم، که انتخابی کم ریسک است اما در این حالت با استفاده از کوسن های رنگی میتوانید فضایی جذاب ایجاد کنید.

مشاوره دکوراسیون پذیرایی و انتخاب رنگ پرده

سه حالت برای قسمت مبلمان کرم و فیروزه ای

همچنین در قسمتی که مبل فیلی قرار داده اید با توجه به رنگ دیوار و مبلهایتان می توانید پرده هایی به رنگ هایی مختلف داشته باشید، اگر میخواهید فضایی باوقار و رسمی داشته باشید، استفاده از رنگی نزدیک به فیلی گزینه ی مناسبی است. اگر برای قسمت دیگر خانه از رنگ گرم استفاده کردید، در این قسمت میتوانید از رنگ قرمز استفاده کنید و اگر در آن ناحیه رنگی سرد انتخاب کردید، رنگ سبزی که در تصویر میبینید گزینه ی مناسبی برای هماهنگ کردن دو فضاست.

مشاوره دکوراسیون پذیرایی و انتخاب رنگ پرده

سه حالت برای قسمت مبلمان فیلی

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان کارگشا بوده باشد. دقت کنید که بدون ارسال تصاویر، انتخاب رنگ و صحبت کردن در خصوص آن کاری بسیار سخت است. لذا پیشنهاد میکنیم برای ارائه ی نظری کاربردی تر و کامل، تصاویری از فضای منزلتان برای ما ارسال کنید تا ضمن معرفی رنگهای مناسب برای پرده، در مورد طرح و رنگ فرش نیز شما را همراهی کنیم.

0
0

ممنون از راهنمایی خوب شما

سالن کلی نشیمن یک مستطیل 10در5 است.یک ضلع طول ان مخصوص اشپزخانه واتاق هاست.ضلع طول دیگر مخصوص در ورودی و دو پنجره در دوطرف در ورودی خانه س.یکی از دوعرض رو مخصوص مبلمان هفت نفره پذیرایی وعرض دیگه رو مخصوص مبلمان 5نفره راحتی درنظر گرفتم.در مورد نحوه چیدمان مبل ها واینکه چطور چیدمانی هم باتوجه به تعداد مبل هاباعث میشه فضا گرم وصمیمی تر بشه هم ممنون میشم توضیحاتی بدید

تشکر

  • ستاره پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

از شما بابت اطلاعات تکمیلی ای که ارائه کرده اید سپاسگزاریم.

برای ارائه ی پیشنهادات مربوط به چیدمان و رنگ، ما باید اطلاعاتی بیش از آنچه گفته اید داشته باشیم، با توجه به اینکه شما در فضا حضور دارید، هنگامی که میگویید «یک ضلع طول ان مخصوص اشپزخانه واتاق هاست.ضلع طول دیگر مخصوص در ورودی و دو پنجره در دوطرف در ورودی خانه» این توصیف برایتان واضح است، اما با توجه به اینکه ما فضا را ندیده ایم، ممکن است تصورات گوناگونی از فضا داشته باشیم و از آنجایی که در اینگونه مشاوره ها سعی میکنیم با ارائه ی نقشه ای حدودی، چیدمان فضا را برایتان مشخص کنیم، با این سطح اطلاعات نمی توانیم کمک مناسبی به شما کنیم.

لطفا روی این متن رنگی کلیک کنید تا مشاوره ی چیدمانی که با یکی از مخاطبان سایت داشته ایم را مشاهده کنید.

همچنین پیشنهاد میکنیم بخش راهنمای مشاوره را مطالعه کنید تا بتوانید سوالتان را طوری مطرح کنید که ما امکان ارائه ی پاسخی مفید به شما را داشته باشیم.

اطلاعات قابل دریافت در حال حاضر

اطلاعات قابل دریافت در حال حاضر

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری