پاسخ داده شده
0
0

سلام ،من میخام پرده اشپزخونه رو‌عوض کنم و پرده کرکره ای سفارش بدم ،از اونجایی که میخام پرده دو رنگ باشه ،ب شدت تو‌انتخاب رنگ موندم، تم‌خونه و اشپزخونه من مرم قهوه ایه،و رنگ کاشی های اشپزخونه تقریبا گلبهیه،خودم‌میخام یه رنگ متفاوت با اینا باشه مثل نقره ای فیروزه ای،ولی میترسم که خیلی تو ذوق بزنه،ممنون میشم راهنماییم کنید

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
 • فرزانه پرسیده شده 3 سال قبل
 • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

برای نصب تابلو دقت داشته باشید که این مساله هم مثل بحث قبلی در خصوص استفاده از کوسن است.  یعنی شما با یک تابلو، نمیتوانید اثرگذاری ایجاد کنید و بهتر است که با استفاده از مجموعه ی تابلو ها، فضا را تغییر بدهید. یا اگر از تابلوی تک استفاده می کنید، این تابلو به اندازه ی کافی بزرگ و اثرگذار باشد. در حال حاضر، با این تابلوی تک که قاب بسیار ضخیمی هم دارد نمی توانید اثرگذاری خاصی در فضا داشته باشید، حالا که تابلو ها تک هستند، چه عمودی، چه افقی، اثرگذاری زیادی را نمی توانید انتظار داشته باشید. البته به نظر می آید که تابلوی عمودی بهتر است.

در حال حاضر، تابلوی افقی کوچک است، و در ارتفاع نامناسبی نصب شده، به تصویری که ارسال کرده اید دقت کنید، نسبت مبل و تابلو به صورتی است که تابلو در مقابل مبل اثرگذاری بسیار کمی دارد، مبلی بزرگ و تیره رنگ، و تابلویی کوچک. چند الگو برای نصب تابلو به شما پیشنهاد میکنیم.

چند حالت برای نصب تابلو پشت مبل

چند حالت برای نصب تابلو پشت مبل

و در ادامه این الگو ها را به صورت حدودی روی دیوار منزلتان نمایش می دهیم.(دقت داشته باشید که دکوراسیون نهایی منزل شما تنها این تابلو ها نیست و آباژور و کوسن و سایر جزییاتی که گفتیم باید در کنار این ترکیب تابلو ها باشند تا فضایی جذاب داشته باشید.)

قرار گیری حالت مختلف روی دیوار منزل شما

قرار گیری حالت مختلف روی دیوار منزل شما

برای اینکه متوجه شوید چه حالتی برای فضایتان مناسب است، راه حلی مناسب و کم هزینه وجود دارد، به این ترتیب که ابتدا با استفاده از روزنامه هایی که در ابعاد مختلف بریده اید، روی دیوار امتحان می کنید که چه ترکیبی مناسب است و بعد از اینکه ترکیبی مناسب ایجاد کردید با خرید آثار هنری در ابعاد مناسب، آن ها را روی دیوار نصب میکنید.

حتما در زمان ایجاد تغییر دکوراسیون حوصله و علاقه داشته باشید و زمان صرف این کار کنید. شاید چندین روز این کار زمان ببرد، اما به هر حال این زمان می گذرد و پس از آن این شما هستید که باید مدتی طولانی در این فضا زندگی کنید و از آن لذت ببرید.

برای ساعت و تابلو ها حتما کاری که در تصویر زیر مشاهده می کنید را با کاغذ روزنامه ای و چسب کاغذی انجام بدهید و ببینید کدام حالت به چشمان شما و خانواده تان زیباتر و جذاب تر می آید.

نصب کاغذ روی دیوار، پیش از نصب آثار هنری

نصب کاغذ روی دیوار، پیش از نصب آثار هنری

در خصوص تعدد سوالات هم نگران نباشید، همراهی شما برای داشتن فضای زیباتر برای ما بسیار خوشحال کننده است و حضور مجدد شما و اعتمادتان به کارشناسان سایت، باعث ایجاد احساس خوب در ماست.

پس همچنان اگر احساس کردید نیاز به پرسیدن سوال است، آن را با ما در میان بگذارید.

 

0
0

سلام خانم فرزانه ی گرامی، اگر امکان ارسال تصویر دارید، لطفا برامون تصویری از فضاتون بفرستید تا با مشاهده ی رنگ های موجود در فضا و جزییات سریعتر و مفید تر راهنماییتون کنیم، در غیر این صورت هم مساله ای نیست و ما طی ساعات آینده پاسختون رو ارسال می کنیم.

(اگر تصمیم به ارسال تصویر گرفتید و  میخواهید تصاویر ارسالی تون برای کارشناسان سایت ارسال بشه اما در سایت توسط دیگران دیده نشه،این نکته رو در سوالتون مشخص کنید.)

 

متشکریم

0
0

سلام مجدد،   خدمتون عارضم ک من این پرده رو با همون رنگی ک گفتم (نقره ای و سبزابی) سفارش دادم ولی ب شدت پشیمون شدم و متاسفانه امکان تغییر رنگه سفارشم‌رو‌هم ندارم،حالا ب نظرتون خیلی بد میشه؟ چیکار میتونم بکنم که زیاد تو‌ذوق نزنه،البته من قصدم از انتخاب این رنگ این بود که یه تغییری ایجاد کنم چون تکرار رنگها رو تو‌خونم زیاد دارم،منظورم همون رنگ کرم قهوه ایه،ممنون

تصویر
 • فرزانه پاسخ داده شده 3 سال قبل
 • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

در حال حاضر شرایط به گونه ای است که شما انتخابتان را انجام داده اید. به طور کلی ترکیب سبزآبی با کرم نباید نتیجه ی بدی بدهد و احتمال دارد نتیجه ی خوبی بگیرید. پیشنهاد ما این است که بعد از نصب پرده، با استفاده از عناصر دکوراتیو مثل گلدان و مجسمه حضور رنگ سبز آبی را در فضا تقویت کنید تا به صورت لکه ای تنها در فضای خانه تان باقی نماند.
حتی ممکن است رنگ های دیگر مثل زرد را با انتخاب کوسن هایی به رنگ زرد و سبز آبی وارد فضای اتاق نشیمن کنید تا ریتمی که رنگ ها ایجاد میکنند فضای منزلتان را تلطیف کند.

انتخاب رنگی که فضای منزلتان را متفاوت کند، معمولا کار آسانی نیست و به همین خاطر است که معمولا افراد از رنگ های خنثی و کرم و قهوه ای استفاده می کنند، به خاطر شهامت انتخاب رنگ جدید، شما را تحسین میکنیم و پیشنهاد می کنیم فعلا نگران نباشید و بعد از نصب پرده، تصویر آشپزخانه و نشیمن را برای ما ارسال کنید، تا پس از دیدن فضایی که پرده برای منزلتان ایجاد کرده است، با شما همفکری کنیم و تلاش کنیم با پیدا کردن نقاطی مناسب برای قرار دادن رنگ های جدید، فضا را به آنچه شما دوست دارید.

حتما برای انتخاب های بعدیتان با ما همراه باشید و نگران بد شدن فضای منزلتان نباشید.

0
0

کمال تشکر رودارم از راهنماییتون،واقعا حالم بهتر شد،چون خیلی ناراحت بودم ،بعد از نصب حتما عکسای جدید رو‌براتون ارسال میکنم،خیلی لطف کردید،ممنونم

 • فرزانه پاسخ داده شده 3 سال قبل
 • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

با سلام و عرض خسته نباشید.هفته ی پیش سوالم رو از خدمتتون پرسیدم ،و جوابهای ب موقع و بسیار خوبی ازتون گرفتم و از این باب ازتون کمال تشکر رو دارم،خدمتتون عارضم که دیشب پرده نصب شد ولی بیشتر از اون چیزی که فکر میکردم تو ذوقم میزنه و خیلی دلمو میزنه چون خونه رو از اون‌چیزی که بود تیره تر کرد،عکسهارو براتون ارسال میکنم ،البته اینو بگم که قصد دارم این‌پرده رو باز کنم و ب اتاق خوابم بزنم و یه رنگ دیگه سفارش بدم برای اشپزخونه،حالا سوالم ازتون اینه که این پرده برای اتاقم زشت نمیشه؟ و اینکه برای اشپزخونه بنظرتون رنگ شیری و طلایی سفارش  بدم‌چطوره؟ممنون میشم اگه راهنماییم‌کنید 

تصویر
 • فرزانه پاسخ داده شده 3 سال قبل
 • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

سلام خانم فرزانه

پرده ای که خریداری کرده اید آنقدر که به نظر شما نامناسب است، نا مناسب نیست و شاید این مساله کمی به خاطر تقویت این ذهنیت در خودتان بوده باشد، البته با توجه به تصویر ارسالی از اتاق خواب، ترکیب این پرده با فضای اتاق خواب هماهنگ تر است و زیبایی بیشتری برای این فضا ایجاد می کند. اما در خصوص پرده ی جدیدی که میخواهید برای آشپزخانه خریداری کنید توجه شما را به چند تصویر جلب می کنیم:

پرده های شیری و رنگ های خنثی

پرده های شیری و رنگ های خنثی

همانطور که در این تصاویر مشاهده می کنید، پرده های استفاده شده در این منازل تقریبا به مقصود شما نزدیک هستند، اما به نظر ما، این پرده ها شاید ایده آل شما که ایجاد تغییر و آوردن رنگ های زیبا به فضای داخلی خانه است را فراهم نکنند، یعنی ممکن است فضای خانه تان همچنان بدون رنگ و یکنواخت به نظر برسد.

پیشنهاد ما استفاده از پرده های رومن است، همانطور که در تصویر زیر هم مشاهده می کنید، کابینت ها و رنگ حاکم بر این آشپزخانه هم مانند منزل شما رنگ کرم است، اما این پرده ی رومن با زمینه ی کرم و طرح های قرمز و دور دوزی قرمز، پنجره و پرده ی آشپزخانه را به نقطه ی عطفی در آشپزخانه تبدیل کرده و احتمالا باعث شادابی بیشتر کسی که در آشپزخانه کار می کند می شود، این مدل پرده چون کمتر هم در خانه ها استفاده می شود احتمالا تنوع بیشتری در فضای منزلتان ایجاد می کند و فضا را به آنچه بیشتر دوست دارید نزدیک می کند.

پرده ی رومن کرم و قرمز برای آشپزخانه

پرده ی رومن کرم و قرمز برای آشپزخانه

شما می توانید بعد از مدتی، فرش کف آشپزخانه را هم عوض کنید و به این ترکیب رنگی نزدیکش کنید، همچنین بعد از آن می توانید چراغ آویزی جدید خریداری کنید که ترکیب رنگ قرمز و سفید را در خود دارد و به مرور، با هزینه هایی کم و پله پله، فضای آشپزخانه و منزلتان را رنگ دار و زیباتر کنید.

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مفید واقع شده باشد. در صورتی که توضیحات بیشتری لازم است حتما مساله را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

0
0

سلام ،خسته نباشید،باز هم تشکر فراوان دارم ازتون،خیلی محبت کردید که به سوالاتم با حوصله جواب دادید،از راهنماییتون ممنونم،   خیلی لطف میکنید اگه برای خرید مبلمان جدید هم بهم ایده بدید، و اینکه اگه بخام دیوار طرح دار ک قبلا عکسشو براتون ارسال کردم،کاغذ دیواری کنم یا رنگشو تغییر بدم برام چه پیشنهادی دارید،پیشاپیش بازم ازتون سپاسگزارم.

 • فرزانه پاسخ داده شده 3 سال قبل
 • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 1 - 8 از 13 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری