پاسخ داده شده
0
0

سلام وقت بخير،خسته نباشيد
خواستم بدونم براي هال تقريبا مربع ، ٤٠ متري
اين تركيب رنگ مناسبه؟؟؟؟
كاغذ ديواري رنگ شيري_بژ روشن
مبل كرم چوب قهوه اي گردويي تيره
راحتي قهوه اي_نسكافه اي
فرش سرمه اي با حاشيه كرم
پرده حرير شيري _ستون پرده رو نميدونم؟؟؟?
شما چ رنگي براي ستون پرده پيشنهاد ميدين؟ سه تا پنجره هستش

اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • پرستو پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
1
0

سلام خانم پرستوی گرامی

متشکریم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید.

رنگبندی فعلی فضای مد نظر شما تا حدود زیادی خنثی می باشد، دیوارهای بژ و مبل شیری و پرده های حریر، عملا رنگی وارد فضا نمی کنند.

رنگ های فعلی موجود در فضا به ترتیب، نسکافه ای، قهوه ای تیره و سرمه ای می باشند که در این بین، رنگ سرمه ای به صورت سطحی افقی روی کف دیده می شود و رنگ نسکافه ای در قالب حجم بزرگ مبل ها به چشم می خورد.

برای ایجاد نظم و هماهنگی میان این رنگ ها باید به دو مساله توجه کرد، اول نورگیری و روشنایی فضا و دوم نحوه ی چیدمان این مبلمان و نسبت آن ها با پرده.( کدام ست مبل در مقابل پرده قرار می گیرد.)

رنگ های شیری، بژ و سرمه ای رنگبندی ساده و در عین حال جذابی ایجاد می کنند. پیشنهاد ما به شما این است در صورتی که مبلمان شیری را در مقابل پنجره ها قرار می دهید، از پرده به رنگ سرمه ای استفاده کنید، در تصویر نرم افزاری زیر مشاهده می کنید که همنشینی این رنگ ها در کنار هم چطور ترکیبی ملایم و در عین حال رسمی را ایجاد می کند.

انتخاب رنگ پرده برای فرش سرمه ای و مبل شیری

هم نشینی رنگ های سرمه ای و کرم

در صورتی که از مبلمان نسکافه ای در مقابل پرده ها استفاده خواهید کرد نیز رنگبندی فوق می تواند برای منزلتان کارساز باشد. اما

اگر فضای منزلتان نورگیری مناسبی ندارد و کوچک به نظر می رسد، ممکن است این رنگبندی برای شما کارساز نباشد، با توجه به این که تصاویری از فضای منزلتان در دسترس ما نیست بهتر می بینیم ادامه ی مشاوره را منوط به ارسال تصاویری از فضای  منزل و مطلع شدن از چیدمان مدنظر شما کنیم. با رنگبندی خنثای موجود شما امکان انتخاب رنگ هایی شاد مانند قرمز فلفلی، گلهبی، سبزآبی، سبز زیتونی را نیز دارید اما بدون مشاهده ی تصاویر خانه و آگاهی از سلیقه ی شما، نظر دادن در این خصوص کمی سخت می باشد لذا برای ادامه ی مشاوره پیشنهاد می کنیم حتما تصاویری از این فضا برای ما ارسال نمایید تا با بررسی تصاویر و مشاهده ی  فضا بتوانیم مشاوره را در سطحی بالاتر و بهتر با شما پیگیری کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری