پاسخ داده شده
0
0

میخوام بدونم چه رنگ مبلی واسه فرشم مناسبتره که فضای خونه رو تیره نکنه با توجه به اینکه رنگه پرده ام کرم ساده هستش

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
  • الهه پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

دوست گرامی، خانم الهه
با سلام و سپاس بابت حضور شما در انستودیوز.
سپاس فراوان بابت ارسال تصاویر تکمیلی از فضای نشیمن منزلتان و پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی.
با توجه به ازدیاد و تنوع نقوش فرشتان، پیشنهاد میکنیم مبلمانی ساده و تک رنگ خریداری نمایید و حتی المقدور از انتخاب مبلمان استیل با کار چوب و پارچه ی پرنقش پرهیز نمایید. انتخاب مبلمانی تک رنگ از بین سه تنالیته ی رنگی زیر می تواند راهکاری مناسب برای منزل شما باشد.

پیشنهاد مبلمان در سه تنالیته ی رنگی: سفید، گلبهی، لیمویی. مشاوره ی انتخاب طرح و رنگ مبلمان منزل توسط جانمایی در تصویر

تنالیته ی اول رنگ های لیمویی تا بژ: درست است که این رنگ ها از رنگ های سرد پالت رنگی محسوب می شوند اما می توانید با انتخاب کوسن هایی به رنگ گرم (قرمز و نارنجی) تعادل بصری در فضا ایجاد کنید.
تنالیته ی دوم رنگ های سفید تا خاکستری یا طوسی روشن: این گروه رنگی باعث می شود تا فضای شما بزرگ تر و وسیع تر جلوه کند اما این کمبود رنگ ممکن است تا فضای شما کمی بی روح بنظر آید. اما قادر به جبران این کمبود رنگ با عناصر دکوراتیوی چون گلدان های گل، چراغ های رومیزی و کوسن های رنگی هستید.
و تنالیته ی سوم رنگ های گلبهی تا هلویی: در نظر داشته باشید که  رنگ صورتی و هلویی باعث میشود تا شما فضایی گرم تر و صمیمی تر را داشته باشید، منتهای مراتب لازم است تا پرده ی شما نیز با فضا هماهنگ تر شود.

استفاده از عناصر دکوراتیوی همچون کوسن های رنگی در فضای نشیمن

امیدواریم توانسته باشیم به سوال شما پاسخگو بوده و چنانچه پرسش دیگری دارید در همینجا مطرح کنید تا شما را در ایجاد فضایی مناسب همراهی نماییم.

0
0

خیلی ممنون بابته پاسختون .من در نظر داشتم یه مبل ساده ی تقریبا ابی نفتی بگیرم با کوسن طرح دار که عکسشو واستون ارسال میکنم پایه ها ی مبل با میز و عسلی ها هم سفید باشه که از تیرگیه خونه کم کنه به نظرتون جالب نمیشه؟چون رنگهای انتخابیه شما خیلی روشنه و خونه ی ما پر رفت و امد

تصویر
  • الهه پاسخ داده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
-1
0

با سلامی دوباره خدمت شما هموطن عزیز و تقدیر بسیار بابت حسن سلیقه ی شما.

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، شما چندیدن گزینه ی انتخابی برای خرید مبلمان دارید که میتوانید با توجه به سلیقه ی شخصی خود و سایر اعضای خانواده یکی از آن ها را عملی کنید. در نظر داشته باشید که فضای نشیمن کانون توجه خانه است و بایستی با طراحی مناسب به هرچه صمیمی تر شدن این عرصه بیانجامد.

blue-and-white-sofa-living-room-carpet-01

با توجه به مبلمان انتخابی شما که در هماهنگی مناسبی با طرح و رنگ فرشتان است، نهایتا منجر به ایجاد فضایی با تنالیته ی رنگی سرد شده. پیشنهاد ما به شما این است که در کنار این رنگ مبلمان از کوسن هایی با تنالیته ی رنگ های گرم (همچون نارنجی، صورتی، قرمز، زرشکی) استفاده کنید و به هرچه گرمتر شدن فضای نشیمن، ایجاد تعادل بصری و تنوع و جذابیت آن بیافزایید. و به طور کل از انتخاب کوسن هایی روشن و با رنگ های خنثی پرهیز کنید. البته عناصر دکوراتیو دیگری همچون گلدان رومیزی، چراغ های تزیینی و تابلوها نیز میتوانند به این تعادل بصری کمک کنند. در ادامه نمونه هایی از این ترکیب رنگی را مشاهده میکنید.

نمونه هایی از مبلمان تنالیته ی آبی با کوسن هایی با تنالیته ی رنگ های گرم

نمونه هایی از مبلمان تنالیته ی آبی با کوسن هایی با تنالیته ی رنگ های گرم

امیدواریم این مشاوره راهگشا بوده و همچنان ما پاسخگوی سایر سوالات شما هستیم.

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری