پاسخ داده شده
0
0

سلام خسته نباشید. من فرشم بین صورتی و گردوییه و توش تقریبا همه رنگ گل داره اینی که فرستادم فرش خودم نیست ولی زمینه ش همین رنگه. رنگ میز تی ویم قهوه ایه، میخاستم بپرسم چه رنگ مبلی بگیرم همینطور پرده م. باتشکر.

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
  • مهسا پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم مهسای گرامی بسیار خوشحالیم که سوالتان را با ما در میان گذاشته اید.

با توجه به اینکه در سوالتان اطلاعاتی در مورد رنگ کف، دیوارها، مساحت خانه، نور محیط و … بیان نکرده اید برای شما پیشنهاداتی را با توجه به نمونه های رایج رنگ ها مطرح کرده ایم که امیدواریم رضایت شما را جلب کند.

فرش شما به دلیل تعدد رنگ ها در آن و همچنین نقوش فراوان توجه بیشتری را به خود در فضا جلب می کند و با توجه به رنگ های غالب آن که سورمه ای و زرشکی بوده، فضا را تحت تاثیر خود قرار داده است به همین سبب بهتر است رنگ های مبلمان و پرده با رنگ فرشتان ارتباط بر قرار کند و از هم خانواده های آن انتخاب شود.

با توجه به گفته هایمان رنگ هایی مانند آبی یا کرم برای مبل می توانند هماهنگی مناسبی را بین آن ها و فرش ایجاد کنند . دلیل انتخاب این رنگ ها به این صورت بوده که با توجه به نقوش زیاد فرش باید رنگی را برگزینید تا از شدت آن کاسته شود بنابراین رنگ های روشن بهترین گزینه هستند.همچنین انتخاب رنگ پرده بهتر است مانند مبلمان از رنگ های فرش انتخاب شود تا باعث یکپارچگی بیشتر فضا و ارتباط بیشتر مبلمان و فرش با محیط شود.

در مبلمان با رنگ کرم به دلیل خنثی بودن رنگ آن بهتر است کوسن هایی با رنگ پرده در کنار آن استفاده شود تا ارتباط آن با فضا برقرار شود.همچنین این رنگ کوسن می تواند در مبلمان با رنگ های آبی بکار رود و باعث تنوع بیشتر در فضا شود.

فرش زرشکی و صورتی با مبل آبی

گزینه های رنگی پیشنهادی

توجه داشته باشید که گزینه های مطرح شده در حالت عمومی برای شما ارائه شده است و در انتخاب رنگ مبل، طرح مبلمان و رنگ وسایل نیز می تواند تاثیر گذار باشد. امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان راهگشا بوده باشد، اگر احساس می کنید این پاسخ نقائصی دارد حتما این مساله را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا توضیحات بیشتر و بهتری به شما ارائه کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری