پاسخ داده شده
0
0

سلام. فرشی که من دارم ترکیبی از رنگ کرم و فیروزه ای روشنه البته رنگ کرم غالب است. مبل هم فیروزه ای بسیار روشن با کوسن های گلدار کرم و فیروزه ای ، میخوام برای رنگ دیوار ها وپرده راهنماییم کنید

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • زهرا قدمی پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم زهرا گرامی
خوشحالیم که به ما اعتماد دارید و سوالتان را با ما در میان گذاشته اید.
برای انتخاب رنگ پرده و کوسن علاوه بر درک دقیق از رنگ های موجود در فضا که شما بیان کردید عوامل دیگری مانند مقیاس فضا، رنگ کف و سقف، رنگ فضاهای مجاور، نورگیری فضا و ….نیز موثر هستند، به همین دلیل اگر تصاویری از فضای مورد نظرتان نیز ضمیمه کنید میتوانیم پاسخ کامل تری به شما ارائه کنیم. در حال حاضر با توجه به اطلاعاتی که شما بیان کردید پاسخی که در ادامه مشاهده میکنید را برایتان ارائه کرده ایم.

پالت رنگی

پالت رنگی

رنگ های موجود در فضای منزلتان به رنگ های کرم و فیروزه ای خلاصه می شود و از آنجایی که کرم جز رنگ های خنثی است نمی تواند رنگ مکمل خوبی برای مبلمانتان ( فیروزه ای ) محسوب شود به همین دلیل به رنگ تند تر و در نهایت تضاد رنگی بیشتری در دکوراسیونتان نیازمندید به همین دلیل پیشهاد رنگی ما برای دیوار خردلی روشن می باشد که بتوان با کمک آن و رنگ فرش و مبل نمایان تر شود.

رنگ های دیوار (خردلی روشن ) و مبلمان شما ( فیروزه ای ) برای نمایان تر شدن بیشتر،  نیازمند این هستند که رنگ های خنثی بیشتری در فضا موجود باشد به همین دلیل بهتر است پرده رنگ خنثایی مانند کرم روشن ( شیری ) داشته باشد  و از طرفی به دلیل رنگ کرم کوسن و فرش، هماهنگی بین عناصر را افزایش می دهد.

مودبرد با رنگ های فیروزه ای و کرم

مودبرد با رنگ های فیروزه ای و کرم

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد. اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، یا رنگ های پیشنهادی را نمی پسندید، حتما از همین طریق به ما اطلاع دهید تا نقائص را تکمیل کنیم. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت نظرتان در مورد شیوه پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

0
0

سرکار خانم قدمی گرامی

با سپاس از شما برای مطرح کردن سوالتان در انستودیوز، برای انتخاب رنگ دیوار و پرده فاکتور های مختلفی دخیل هستند که ارسال تصاویر فضا می تواند به ما کمک کند بهتر و اختصاصی تر شما را راهنمایی کنیم. بدون ارسال تصاویر راهنمایی های ما کمی کلی خواهند بود و شاید شما را از نتیجه ی ایده آل مد نظرتان کمی دور کنند.

اگر امکان ارسال تصاویر برایتان فراهم نیست نگران نباشید، ما مدتی برای ارسال تصاویر منتظر خواهیم بود و در صورتی که تمایلی به ارسال تصاویر نداشتید، راهنمایی های کلی تر را برایتان ارائه خواهیم کرد.

نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری