پاسخ داده شده
0
0

سلام
خسته نباشین
من تازه عروس هستم و سرویس خواب چوبی سفید خریدم و روتختی و پرده های قهوه ای بنظرتون رنگ اتاق خواب چه رنگی باشه قشنگتره؟
مبل ها سفید و دارای کوسن هایی ک زمینه سفید و گل های قهوه ای داره. پرده ها زیرش سفید و قهوه ای هست ک گل های برجسته داره بنظرتون رنگ پذیرایی چه رنگی باشه؟
ممنونم از لطفتون

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • بهاره پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم بهاره ی گرامی
از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم

با توجه به رنگ سفید چوب ها و رنگ قهوه ای روتختی و پرده، شما می توانید رویکرد های متفاوتی نسبت به انتخاب رنگ دیوار ها داشته باشید.
مساله ای که اول باید به آن توجه کنید، مساحت اتاق و میزان نورگیر بودن آن است و مساله ی دیگر علاقه ی شما و حال و هوای مد نظرتان. با توجه به اینکه گفته اید به دنبال حال و هوایی شاد هستید، مساله ی دوم تا حدودی مشخص است. پس ما پیشنهاداتی برای داشتن فضای شاد به شما ارائه میکنیم.

بهتر است  برای دیوار ها از رنگ های روشن و باز استفاده کنید و با رنگ های شاخص و کمی تیره تر، به فضا روح بدهید. مثلا دیوار هایی به رنگ نباتی، و آباژور هایی به رنگ قرمز، یا کاغذ دیواری با زمینه ی سفید و طرح های قرمز.
در واقع انتخاب شما این است که فضا زمینه ای روشن داشته باشد اما با استفاده از رنگهای جذاب، به فضایتان انرژی و شادی را می آورید.

سه ترکیب رنگی پیشنهادی برای اتاق خواب

سه ترکیب رنگی پیشنهادی برای اتاق خواب

 

در ادامه پیشنهاد نهایی را در قالب مودبرد (کلیات پیشنهادی برای تغییرات اتاق) ساده شده ای از اتاق خواب ارائه کرده ایم، مشاهده می کنید که رنگ پیشنهادی زمینه و رنگ های تاکیدی(تابلو و چراغ رومیزی) به کار رفته به چه صورت هستند، اگر اتاقتان کوچک است، تنها یک دیوار پشت تخت را رنگ کنید و سایر دیوار ها سفید باشند و زیبایی آن دیوار ها را با استفاده از تابلوهای تزیینی تامین کنید.

مود بورد پیشنهادی برای اتاق خواب شما

مود بورد پیشنهادی برای اتاق خواب شما

برای پیشنهاد رنگی فضای پذیرایی، لطفا حتما تصاویری از فضا را برایمان ارسال کنید تا بتوانیم پاسخگوی شما باشیم، اطلاعات ارائه شده برای تصمیم گیری و ارائه ی پیشنهاد مناسب کافی نیستند.


 

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، یا رنگهای پیشنهادی را دوست ندارید و… حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری