پاسخ داده شده
0
0

کمکم کنید برای جهیزیه برای اتاق خواب (روتختی،البته چوبش یا سفیده یا کرم) و پرده و پذیرایی (مبل ها رنگ فرش رنگ پرده )چه رنگهایی به کارببرم که زیبا باشه و از لحاظ روانشناسی خوب باشه
در ضمن مبلمان کلاسیک با چوب سفید یا کرم

  • mahi پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم ماهی گرامی
از حضورتون در سایت انستودیوز بسیار خوشحالیم.
برای انتخاب رنگ های اتاق خواب، مهم ترین چیز حس و حالی است که شما می خواهید در فضا داشته باشید، ممکن است بخواهید محیطی آرامش بخش داشته باشید، یا محیطی با انرژی، یا فضایی که آمیخته ای از هر دو حالت باشد.
برای داشتن فضایی آرامش بخش، رنگ های ملایمی مثل یاسی، گلبهی، سبزآبی روشن می توانند گزینه هایی مناسب باشند. و اگر می خواهید فضای با انرژی داشته باشید، باید به سمت استفاده از رنگ های سیرتر بروید و یا ترکیبی عمل کنید، مثلا یکی از دیوار ها(دیوار پشت تخت) را به رنگی دلخواه رنگ کنید و رو تختی و پرده را از رنگ های متناسب با رنگ دیوار انتخاب کنید. مثلا، دیوار پشت تخت آبی فیروزه ای، پرده هایی با تون آبی و زرد. ترکیب سبز و صورتی هم برای چنین فضایی پاسخگو است.

ترکیب رنگ صورتی و سبز در اتاق خواب

ترکیب رنگ صورتی و سبز در اتاق خواب

برای فضای پذیرایی هم می توانید به همین صورت اقدام کنید، ابتدا مشخص کنید که می خواهید فضا چه حال و هوایی داشته باشد. با رنگ هایی مثل بنفش و سفید، می‌توانید فضایی رسمی ایجاد کنید. با رنگ های گرمی مثل سرخابی می توانید فضا را صمیمی و پر انرژی جلوه بدهید.برای توضیحات بیشتردر این خصوص لطفا پاسخ ارائه شده به این سوال را مطالعه کنید.


چرا که اگر بخواهیم به همین صورت ادامه بدهیم، سوالتان تبدیل به ارائه ی نکاتی کلی خواهد شد که کارآیی کمی برای شما دارد. پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به جوابی دقیق تر، آنچه از اتاق هایتان انتظار دارید را برایمان بنویسید، مثلا شاید سوالی به این صورت بتواند بهتر مساله را روشن کند:

  • با استفاده از چه ترکیب رنگی برای دیوار ها، روتختی و پرده، می توانم حس و حالی آرامش بخش در فضای اتاق خواب ایجاد کنم؟
    یا
  •  رنگ دیوارهای اتاق خواب سفید است، در کمد ها به رنگ قهوه ای، و کفپوش کرم است، چطور با پرده و روتختی و فرش، فضایی با انرژی ایجاد کنم؟
  • اتاق پذیرایی ای با نورگیری نامناسب دارم که مساحت زیادی دارد، کفپوش قهوه ای تیره است و دیوار ها بدون رنگ، برای خرید مبل، کوسن، پرده، فرش و انتخاب رنگ دیوار ها، چه پیشنهادی دارید که بتواند فضایی مناسب مهمانی های رسمی ایجاد کند.؟

در واقع شما به ما اطلاعات دقیقتری از فضا می دهید و ما پیشنهادی ویژه ی خودتان به شما ارائه می کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری