پاسخ داده شده
0
0

سلام
من قبلا هم سوال کردم از شما اما هنوز به تتیجه نرسیدم.احتمالا بخوام که برایم پلان و رنگ و دکور را طراحی کنید ولی الان عکسهایی که لازم هست بعد از بازسازی را ندارم.
به هر حال یه سوال داشتم ..در مورد انتخاب رنگ دیوارها و رنگ مبلها
من دو مدل مبل یکی ال شکل و دیگری چهار صندلی راحتی در کنار کمد سالن در نظر دارم که بخرم.ترجیح میدم که رنگ آبی سلطنتی برای مبل ال و سبز پررنگ صدری مانند برای صندلی ها با چوبی به رنگ راش یا گردویی. البته نمیدونم انتخاب و نظر درستی است یا نه.
از طرفی میز تی ویو کمد داخل سالن که روبروی هم هر کدان در ضلع مخالف هم هستند رنگ گردویی ملایمی دارتد .ترجیح من در انتخاب رنگ پارکت رنگهای گرم هست .
ولی نمیدونن دیوار پشت تی وی را چه رنگ و نوع کاغذ دیواری کنم و نمیدونم بقیه فضا را چه رنگی کنم یا کاغذ دیواری راه راه چه شکلی و چه رنگی .
کلا رنگهای سبز صدری و پررنگ و آبی درباری و قهوه ای تیره و رنگ چوب و رنگهای گرم در عین حال شاد را دوست دارم .
فضای گرم و شاد را دوست دارم که در عین حال ندرن باشد با زمینه و گذری از کلاسیک.
مثل نصب تابلو های رنگ روغن یا کاغذ دیواری پستر در بخشی کوچک از سالن.
نورگیری این سالن از سمت غرب و پاسیو هستش .
نمیدونم که با عکسهایی که فعلا موجود هست میتونم کلا نقشه و دکور سالن و چیدمانش را تهیه کنم یا نه.
اگر در هر دو مورد بالا یعنی رنگ دیوار و کف و مبل و هم تهیه پلان طراحی من را راهنمایی کنید ممنون میشم.
اندازه سالن مستطیلی و حدود 3،5 در 4،5

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
  • نازلی پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم نازلی گرامی

فضای منزل شما به صورتی نیست که استفاده از مبل ال را به شما پیشنهاد کنیم، مبل های ال به خاطر فرمی که دارند، محدودیت های خاصی برای شما ایجاد می کنند و در فضاهایی با مساحت های کم استفاده از آن ها را پیشنهاد نمی کنیم. ابتدا ابعاد بزرگ این مبل هاست که مشکل ساز است و سپس بازوی اضافی این مبل هاست که باعث می شود انعطاف لازم برای قرارگیری در فضا را نداشته باشند و مجبورتان میکنند به شکلی خاص آن ها را در اتاق بچینید. از این رو پیشنهاد می کنیم از مبل های عادی استفاده کنید.

برای فضای پذیرایی منزلتان سه چیدمان پیشنهاد کرده ایم که می توانید مشاهده شان کنید. از نظر ما حالت شماره 3 چیدمان بهتری است چرا که مبل سه نفره و میزهای عسلی و آباژورهای رویشان دیوار روبرو را زیبا می کنند، پرده جلوه بخش دیوار غربی است و دیوار تلویزیون نیز به سبک خاص خود طراحی خواهد شد. همچنین حرکت در فضا راحت تر است و تعداد مبل ها نیز مناسب به نظر می رسد.

مشاوره دکوراسیون اتاق پذیرایی با مساحت 12 متر و پنجره غربی

سه حالت پیشنهادی برای منزل شما

اما در خصوص رنگبندی ها، پیشتر گزینه های مختلفی را به شما ارائه کردیم، اما پیشنهاد عملی تر ما به شما این است که با توجه به محدودیت مساحت منزلتان، استفاده از رنگ را به کمترین حد ممکن برسانید. اما فضایی جذاب و زیبا ایجاد کنید. به این صورت که کف از چوب گرم رنگ روشن استفاده کنید. مبلهای راحتی سفید یا خاکستری خریداری کنید. فرشی به رنگ آبی فیروزه ای بخرید و پرده هایتان زمینه ی سفید داشته باشند و رویه ای به رنگ آبی برایشان سفارش بدهید. همچنین چند کوسن طرحدار سفید و آبی روی مبل ها قرار بدهید.

برای دیوارها هم ترجیحا از رنگ شیری یا استخوانی استفاده کنید و دیوار پشت تلویزیون کاغذ دیواری با زمینه ی سفید و طرح های خلوت و هندسی آبی داشته باشند. می توانید از رنگ سومی هم به عنوان رنگی که فضا را زیباتر جلوه دهد استفاده کنید، ترجیحا رنگی که در فضا خود را به خوبی نشان دهد، مثلا بنفش، قرمز یا نارنجی، که این رنگ ها می توانند روی برخی خطوط کوسن ها، برخی مجسمه های روی طبقه های دیوار پشت تلویزیون و گلدانی روی میز وسط اتاق دیده شوند.

برای نصب تابلو، بهتر است بعد از اجرای این کارها تصمیم بگیرید، چرا که جلوه ی فضا بعد از انجام این امور مشخص می شود و شما می توانید برای تکمیل کار تابلو و … را خریداری نمایید.

امیدواریم این پاسخ برای شما مناسب بوده باشد. در صورتیکه به نکاتی تکمیلی احتیاج دارید این مساله را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

 

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری