پاسخ داده شده
0
0

سلام..یه خونه نوساز خریدم دورتا دور دیوار پذیرایی خونه سرامیک به اندازه یک متر هست نمیخوام سرامیک ها رو بکنم فقط میخام طرحش عوض بشه ..میخام یه طرح شیک تو مایه های کاغذ دیواری در بیاد..با تشکر

بودجه ی در دسترس.
تا 3 میلیون تومان
حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
فضای شاد, فضای رسمی
آیا برای دریافت پاسخ عجله دارید؟
بله
  • مسعود پرسیده شده 12 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 12 ماه قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام آقای مسعود گرامی

از اینکه انستودیوز را برای طرح سوال خود انتخاب کردید، بسیار خوشحالیم. برای پوشاندن کاشی‌های دیوارها می توانید از کاغذ دیواری، انواع دیوارپوشهای چوبی و پنل های چوب پنبه ای یا PVC، کاشی های چسبی و پنل ها و نوارهای استیکر طرح دار متناسب با دکوراسیون منزلتان استفاده کنید.

برچسب را بردارید و تایل را روی دیوار بچسبانید

دیوارپوش های چسبی

در تصاویر نمونه‌هایی از تایل‌های عکس‌برگردان، کاشی‌های آینه‌ای و دیوارپوش‌های چوبی چسبی را مشاهده می‌کنید که نصب آن‌ها بسیار آسان می‌باشد و هر کسی می‌تواند این کار را به راحتی با برداشتن روکش روی چسب پشت این دیوارپوش‌ها و چسباندن آن بر روی دیوار انجام دهد.

برای کاغذ دیواری‌، انواع مختلف طرح و رنگ وجود دارد که در زیر می‌توانید مشاهده کنید. هم‌چنین اینکه بعضی کاغذ دیواری‌ها به چسب زدن احتیاج ندارند و با کندن برچسب آن‌ها می‌توانید به راحتی آن را بر روی دیوار بچسبانید.

دیوارپوش در طرح مصالح

کاغذ دیواری با طرح های مختلف

 دقت داشته باشید که طرح کاغذ دیواری با سبک و تم دکوراسیون خانه شما هماهنگی داشته باشد. رنگ کاغذ دیواری نیز باید طوری انتخاب شود که در هماهنگی با رنگ‌های موجود در خانه شما هماهنگ باشد و از آن رنگ به صورت جزیی (مانند تصاویر زیر) در دکوراسیون خانه استفاده شده باشد.

انتخاب از رنگ های به کار رفته در فضا به عنوان رنگ کاغذ دیواری

ایجاد هماهنگی بین دکور و کاغذ دیواری

اگر در قسمت گچی و کاشی روی دیوار اختلاف سطح نداشته باشید می‌توانید کل ارتفاع دیوار را با کاغذ دیواری بپوشانید. در غیر این صورت باید بخش پایینی دیوار که احتمالا برجسته می‌باشد را با کاغذ دیواری، پنل‌های چوبی یا پی‌وی‌سی بپوشانید.

 پیشنهادی که می‌توانیم به شما دهیم این است که برای جلوگیری از یکنواختی در فضا یا شلوغی بیش از حد، دو کاغذ دیواری یکی ساده و تک رنگ و دیگری طرح دار انتخاب کنید. می‌توانید سه دیوار را با کاغذ دیواری با طرح ساده و یک دیوار را با کاغذ دیواری طرحدار چند رنگ بپوشانید. توجه داشته باشید رنگ دیوارها در انتخاب رنگ کاغذ دیواری بسیار موثر است و بهتر است به آن توجه کنید. کاغذ دیواری با رنگ‌های روشن به بزرگتر به نظر رسیدن فضا کمک می‌کنند و اگر فضا از نور طبیعی کم بهره است بهتر است از کاغذ دیواری‌های با رنگ تیره استفاده نکنید.

جزییات پنل پی وی سی و چوبی

ایجاد تنوع در به کار بردن کاغذ دیواری

در تصاویر زیرنمونه‌ای از کاغذ دیواری با طرح آجر را مشاهده می‌کنید که با کندن جلد پشت آن می‌توانید آن را به دیوار بچسبانید. در اینجا می‌توانید از ترکیب کاغذ دیواری ساده (در قسمت بالای دیوار) و کاغذ دیواری با طرح آجر (در قسمت پایینی دیوار) برای پوشش دیوار منزلتان استفاده نمایید.

برای داشتن دیوار آجری می توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید

کاغذ دیواری با طرح سه بعدی از آجر

امیدواریم نکات ارائه شد به شما در انتخاب پوشش مناسب دیوارها کمک کرده باشد. در صورتی که سوال دیگری داشته باشید می‌توانید از همین طریق با ما در ارتباط باشید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری