پاسخ داده شده
0
0

باسلام و احترام
پرده های پذیرایی ما به رنگ طوسی است و رنگ دیوار سفید مایل به شیری کمرنگ است در ضمن فرشها هم به رنگ کرم روشن هستند یک مبل راحتی به شکل یو داریم به رنگ قرمز و مشکی (یعنی بالشتکها و کف مبل قرمز با رگه های مشکی مخملی هست و پایین مبل چرم مشکی) خواهشمنداست راهنمایی کنید که برای تعویض پارچه های مبل چه رنگی بهتر است که با دیوار و فرش و پرده ست شود در ضمن بفرمایید فضای پذیرایی 40 متر است
اگه لطف کنید و راهنمایی کنید جایگاه مناسب ساعت گرد متوسط با طرح چوب کجاست
آیا میشود خودمان کاغذ دیواری کنیم اتاق خوابمان را
1-انتخاب رنگ مبل
2-جایگاه مناسب
3-کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • arshin پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

صمیمانه سلام عرض میکنیم خدمت شما
باعث خوشحالی ماست که شما رو در انستودیوز می بینیم.

با توجه به رنگ خنثای پرده و دیوار و فرش، شما می توانید به راحتی رنگ مبل را تغییر بدهید، رنگ های خنثی این ویژگی را دارند که با اکثر رنگهای دیگر هماهنگ و همسو خواهند شد.

ما سه حالت را به شما پیشنهاد می کنیم
1 استفاده از رنگ های خنثی و روشن
در این حالت فضای خانه تان بسیار کم ریسک خواهد بود، رنگ ها هماهنگی ذاتی ای دارند، فضایی آرام و بدون نقطه ی عطف درخانه وجود دارد. و البته ویژگی مثبت این رنگبندی این است که هر زمان بخواهید، با چند کوسن و تابلو و مجسمه ی رنگی میتوانید روحیه ی آن را متفاوت کنید، زمینه ی خنثای موجود، اجازه ی استفاده از هر رنگی برای این کار را به شما می دهد.

نشیمن با رنگ های خنثی و مبل های خاکستری روشن

نشیمن با رنگ های خنثی و مبل های خاکستری روشن

2 استفاده از رنگ های شاد و جذاب
رنگ هایی مثل زرد، قرمز و بعضی تون های آبی، می تواند روکش جدید مبل شما باشند، اگر میخواهید تغییرات بیشتر به چشم بیایند و روحیه ی فضا به کل متفاوت شود، این دو رنگ، انتخاب هایی مناسب هستند. توجه داشته باشید که لازم نیست رنگ های جیغ زرد و قرمز را انتخاب کنید، این دو رنگ طیف وسیعی دارند و انتخاب صحیح می تواند خانه تان را بسیار زیبا کند.

طراحی نشیمن با رنگ های شاد و مبل های قرمز

نشیمن با رنگ های شاد و مبل های قرمز

طراحی نشیمن با رنگ های شاد و مبل های زرد

نشیمن با رنگ های شاد و مبل های زرد

3 استفاده از رنگ های سنگین
رنگ هایی مثل سبز زیتونی و بنفش، هم برای خانه ی شما مناسب هستند، این رنگ ها نه مانند حالت اول، بدون رنگ هستند، نه مانند حالت دوم، رنگ هایی چشم ربا دارند، این چنین رنگ هایی فضای خانه تان را با وقار و سنگین جلوه می دهند.

چیدمان نشیمن با رنگ های سنگین و مبل های بنفش

نشیمن با رنگ های سنگین و مبل های بنفش

طراحی نشیمن با رنگ های سنگین و مبل های سبز

نشیمن با رنگ های سنگین و مبل های سبز

به یاد داشته باشید در تمام این رنگبندی ها شما با استفاده از کوسن های مختلف و مجسمه های تزیینی می توانید روحیه ی فضا را تغییر بدهید.
در این مشاوره ما از روحیه ای که میخواهید فضای منزلتان داشته باشد اطلاع نداشتیم و از این جهت سعی کردیم گزینه های متنوع را برایتان ذکر کنیم. اما پیشنهاد اصلی ما این است که تصاویری از فضای منزلتان برایمان ارسال کنید و بگویید دوست دارید خانه تان چطور به نظر برسد، تا پیشنهادی دقیق و اختصاصی برایتان داشته باشیم.


در مورد کاغذ کردن اتاق خواب، نمی توانیم بگوییم انجام آن از شما بر نمی آید، اما پیشنهاد می کنیم اگر زمان و کیفیت کار برایتان مهم است، از نصاب ها کمک بگیرید ولی اگر کسب تجربه ی این کار برایتان هیجان انگیز است و دوست دارید آن را تجربه کنید، می توانید این کار را خودتان انجام بدهید(پیشنهاد دیگر این است که برای کسب تجربه ی این کار، فضایی که کمتر دیده می شود، مثلا دیوار داخل کمد را برای امتحان، کاغذ کنید.)


اما محل قرار گیری ساعت، بدون دیدن تصویر خانه تان، کار راحتی نیست که بخواهیم نظر بدهیم، فقط به طور کلی بهتر است در محلی قرارش بدهید که تقارن و نظم فضا را برهم نزند، مثلا اگر روی دیوار بالای مبل قرارش می دهید، سعی کنید در وسط مبل قرار بگیرد. همچنین میتوانید چند طبقه یا قاب تزیینی نیز در کنار آن قرار بدهید، برای مطمئن تر شدن، بهتر است روی کاغذ روزنامه، دایره ای به اندازه ی ساعت تان برش بزنید و این روزنامه را در نقاط مختلف بچسبانید و ببینید در چه محلی بهتر به نظر می رسد، نهایتا نقطه ای که بهتر بود را به عنوان محل قرارگیری ساعت انتخاب کنید.


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری