پاسخ داده شده
0
0

سلام و روز به خیر
منزل ما در حدود 6 متر است. پرده پذیرایی سفید و رویه آن مخمل قهوه ای است و مبلمان اتریشی چوب مشکی براق. یک دیوار اصلی است که پشت تلویزیون قرار می گیرد میخوام اونو کاغذ دیواری کنم. لطفا رنگ و مدل پیشنهادی مناسب را راهنمایی کنید.
در ضمن اتاق خواب اصلی رنگ یاسی با کمد دیواری ریلی سفید رنگ و رویش خواب سفید است روتختی رنگ مناسب را پیشنهاد بفرمایید. با تشکر و احترام

  • سعیده پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم سعیده ی گرامی
از حضورتون در سایت انستودیوز بسیار خرسندیم.

برای انتخاب کاغذ دیواری منزل، نکاتی هست که باید در نظر بگیرید، اول از همه، رنگ های موجود در فضا مهم هستند. ببینید رنگ کف، قرنیز ها، فرش، مبل ها و… به چه صورت هست.
در ادامه در نظر بگیرید که می‌خواهید بعد از نصب کاغذدیواری، فضای اتاق چه حال و هوایی داشته باشد. فضایی صمیمی؟ فضایی رسمی؟ پر انرژی؟ یا آرامش بخش؟
در ادامه در نظر بگیرید که فضای خانه تان چه مشکلی دارد؟ آیا کم نور است؟ کوچک است؟ تناسبات مستطیلی و راهرویی دارد؟ یا…
با در نظر گرفتن این سه مساله ی اولیه و پاسخگویی به آن ها، می توانید راحت تر فکر کنید که چه کاغذ دیواری ای برایتان بهتر است. با اطلاعاتی که ارائه کرده اید، به نظر می رسد کاغذ هایی با زمینه های آبی روشن یا طلایی ، با طرح های سفید بتوانند گزینه های مناسبی برای کاغذ دیواری تان باشند. اما بدون دانستن اطلاعاتی که بالاتر ذکر شد، تصمیم گیری و ارائه ی پیشنهاد، کار حرفه ای و درستی نیست و پیشنهاد می کنیم ابتدا سوالاتی که بالاتر گفتیم را پاسخ بدهید تا بتوانیم به شما بهتر کمک کنیم.

در مورد اتاق خوابتان، درساده ترین حالت، می توانید از تون های تیره تر رنگ های بنفش استفاده کنید. اما اگر بخواهید فضا یکنواخت نباشد، پیشنهاد می‌کنیم از رنگ های سبز و آبی نیز استفاده کنید. همچنین تون های مختلف رنگ زرد، به خوبی می توانند در فضای اتاقتان زیبایی ایجاد کنند. رو تختی با زمینه ی زرد که طرح هایی به رنگ های آبی ، بنفش و سرخابی داشته باشد هم گزینه ی مناسبی است.

روتختی ها و رنگ های مناسب برای اتاق خواب با رنگ یاسی

روتختی ها و رنگ های مناسب برای اتاق خواب با رنگ یاسی


 پیشنهاد می‌کنیم در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری