پاسخ داده شده
0
0

با سلام
من میخواستم با شرایط استفاده از مشاور دکوراسیون منزل شما اشنا بشم
من ایران نیستم
من برای خربد پرده و چیدمان و همبنطور رنگ دبوارها مشاوره میهواهم

بودجه ی در دسترس.
10 میلیون تومان و بیشتر
حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن
آیا برای دریافت پاسخ عجله دارید؟
خیر
  • سپیده میهن پرست پرسیده شده 3 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 3 ماه قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم میهن پرست گرامی

با سپاس از حضور شما در میان مخاطبان انستودیوز، برای استفاده از خدمات مشاوره دکوراسیون ما می توانید از طریق فرم مشاوره تلفنی شماره تماس واتساپ خود را برایمان ارسال کنید تا از طریق تماس تلفنی با شما صحبت داشته باشیم و خواسته هایتان را بصورت دقیق تری بررسی نماییم.

بطور کلی خدمات ما در قالب پرسش و پاسخ های کوتاه متنی بصورت رایگان می باشد. مشاوره های حرفه ای رنگ و چیدمان بسته به نیازها و خواسته های شما برای هر فضا در محدوده ی 90 هزار تومان می باشند و حدود 5 تا 7 روز کاری زمان می برند همچنین اگر طراحی خاصی مد نظر شما باشد آن طراحی نیز برایتان برآورد هزینه شده و انجام می شود. با توجه به کلیاتی که در پرسشتان مطرح کرده اید، خدمات مد نظر شما شامل مشاوره چیدمان و رنگ خواهد بود که در مجموع به ازای هر فضا هزینه ای در حدود 180 هزار تومان برایتان در بر خواهد داشت.

در مشاوره چیدمان شما 3 چیدمان به همراه ایده های تصویری تکمیلی و مزایا و معایب هر چیدمان رادریافت خواهید کرد و در مشاوره رنگ 3 مودبرد و پالت رنگی متفاوت شامل مبلمان و کاغذ دیواری و سایر تجهیزات مد نظرتان را برایتان ارائه خواهیم کرد. امیدواریم توضیحات ارائه شده برای شما دوست گرامی روشن کننده بوده باشد. در صورتی که پرسش دیگری دارید حتما آن را با ما در میان بگذارید و یا جهت تکمیل فرم مشاوره تلفنی اینجا کلیک کنید.

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری