پاسخ داده شده
0
0

باسلام و خسته نباشید خواستم یه ایده با اجرا جهت جدا کردن فضای سرویس بهداشتی در پذیرایی بهم بدید که عکس و براتون می فرستم

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن
  • سیدزاده پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام دوست گرامی،

بسیار خرسندیم که شما نیز به مخاطبان انستودیوز پیوسته اید

با توجه به تصاویری که ارسال کرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم قسمت کناری دیوار سرویس را به طبقاتی کاربردی اختصاص دهید و وسایلی که ترجیح میدهید دسترسی سریعتری به آن ها داشته باشید را اینجا قرار بدهید، و پس از آن یک پارتیشن منحنی شکل ایجاد کنید که این محدوده را از پذیرایی جدا کند، البته این پارتیشن می تواند، به شکل L نیز باشد.

 

مشاوره دکوراسیون و جداسازی پذیرایی با پارتیشن

پیشنهاد اولیه برای جداسازی فضاها با استفاده از طبقه و پارتیشن

اما اینکه این جداره ی جدا کننده به چه شکل باشد مساله ی دیگری است که می توان به آن پرداخت، اگر بودجه ی کافی دارید و فضای پذیرایی نورگیری مناسبی دارد، امکان استفاده از پارتیشن های گیاهی را دارید(که البته کمی غیرمنتظره است و شاید از آن استقبال نکنید) حالت دیگر این است که از طبقات کتابخانه ای برای جداسازی دو قسمت استفاده کنید، به این صورت که ترکیب کتاب ها و مجسمه های دکوراتیو به همراه نورپردازی این قسمت باعث شوند تا هم زیبایی و جذابیت به اتاق اضافه شود، هم جداسازی مد نظر شما صورت بگیرد. و حالت سوم این است که با استفاده از بلوک های شیشه ای و نورپردازی و ایجاد چند طبقه روی دیواره، جداره ای کاملا تزیینی ایجاد کنید.

مشاوره دکوراسیون پذیرایی با پارتیشن

سه ایده ی پیشنهادی برای جداسازی این قسمت منزل

این ها تنها برخی پیشنهاداتی است که برای منزل شما قابل ارائه است، تلاش ما در این پیشنهادات این بود که از فضای خانه استفاده ی بهتری بشود و در عین حال مشکل شما نیز حل شود.

اگر احساس می کنید در این پاسخ مسائلی نادیده گرفته شده است لطفا آن ها را برایمان بیان کنید تا در زمانی کوتاه پاسخی کامل تر به شما ارائه کنیم.

 

1
0

باسلام

ضمن تشکر فراوان از پاسخ سریع و کامل شما ،آیا امکان بازدید برای همکاران شما می باشد مبنی بر رویت کامل فضای پذیرایی با توجه به نوع چیدمان وسایل منزل ( نوع مبلمان و … ) و مطلع شدن از هزینه ها و استفاده بهینه از نقطه نظرات همکاران گرامی شما

  • مژگان سیدزاده پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

خانم سیدزاده گرامی

متاسفانه در حال حاضر امکان بازدید حضوری از فضای منزلتان برای ما فراهم نیست، اما در صورت ارسال تصویر یا فیلم می توانیم پاسخگوی سوالات شما باشیم.

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری