پاسخ داده شده
0
0

باسلام مبل استیل با طرح گل در وسط کرم و قهوه ای وتشک دوبل هست پرده کرم وشکلاتی نمیدونم نوع پارچه و رنگ پارچه مبلی روچی انتخاب کنم که یه فضای جدید درست بشه پارچه هم زیاد دیدم اما گیج شدم چی انتخاب کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • فریبا پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم فریبای گرامی
حضورتون در انستودیوز باعث خوشحالی ماست.
برای انتخاب رنگ مورد نظرتان، باید ببینید میخواهید چه میزان تغییر در فضا ایجاد کنید و چه حال و هوایی به منزلتان بدهید.
مثلا با تغییر رنگ چوب ها به سفید و تغییر پارچه ها به صورتی با طرح های کم و ساده، فضای منزلتان به فضایی بازتر و شادتر تغییر پیدا می کند و هماهنگی کلی با سایر وسایل نیز حفظ می شود.

اما اگر پارچه ی پر نقش آبی انتخاب کنید، و رنگ چوب را حفظ کنید، فضا را به سمت رسمی تر شدن می برید و در عین حال برای ایجاد هماهنگی، لازم است تا برخی وسایل دیگر منزل را نیز تغییر دهید(مثلا رومیزی، تابلو ها و حتی شاید پرده ها)


از این جهت ابتدا به این فکر کنید که میخواهید چقدر تغییر در فضا ایجاد شود و میخواهید چقدر هزینه کنید. ممکن است بخواهید فقط پارچه ی مبل را عوض کنید، ممکن است بخواهید پارچه ی مبل و پرده و فرش را عوض کنید، و یا ممکن است بخواهید الان پارچه ی مبل را تغییر بدهید و چند ماه بعد پرده و چند ماه بعد فرش را عوض کنید.

این حالت ها متفاوت اند.اگر فقط تغییر پارچه ی مبل را در نظر دارید، پیشنهاد ما استفاده از رنگ هایی مثل صورتی روشن، شیری و لیمویی خیلی روشن است. برای صورتی، چوب را به سفید تغییر بدهید و برای پارچه ی شیری، می توانید چوب را قهوه ای تیره کنید.

مبل استیل با پارچه های رنگ روشن

مبل استیل با پارچه های رنگ روشن

مبل استیل با پارچه های رنگ صورتی

مبل استیل با پارچه های رنگ صورتی

و در صورتی که در نظر دارید تغییراتی کلی تر در منزلتان ایجاد کنید، پیشنهاد می کنیم تصاویر بیشتری از فضا برایمان ارسال کنید و بگویید میخواهید فضای منزلتان چه حال و هوایی داشته باشد تا راهنماییتان کنیم.

دو مدل پارچه ی پیشنهادی مدل کریستال پرستیژ

دو مدل پارچه ی پیشنهادی مدل کریستال پرستیژ


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری