پاسخ داده شده
0
0

سلام من میخوام تو اشپز خونم فر توکار نصب کنم ولی نمیدونم کدوم قسمت نصب کنم بعد بدلیل کمبود کابینت میخوام کابینت هم بزارم ولی نمیدونم کجا در ضمت پشت یخچال هم یه جای خالی هست عکسشو واستون ارسال کردم اگه ممکنه بگید چجوری ازش استفاده کنم .ممنون

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • sanaz پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سرکار خانم ساناز گرامی
از حضور مجدد شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم
به نظر می رسد در فضای فعلی آشپزخانه تان بهترین فضا برای نصب فر توکار، زیر گاز باشد. به خاطر محدودیت هایی مثل لزوم وجود انشعاب گاز و محدودیت کابینت ها، پیشنهاد می کنیم فرتوکار را در این نقطه نصب کنید چرا که سایر نقاط چندان مناسب این کار به نظر نمی رسند و فضای آشپزخانه را نامنظم و شلوغ جلوه خواهند داد.در تصاویر زیر مشاهده می کنید که قرارگیری فر زیر گاز فضای کمتری نسبت به سایر نقاط اشغال می کند که برای شما انتخاب مناسبی به نظر می رسد.

قرارگیری فرتوکار زیر گاز

قرارگیری فرتوکار زیر گاز

برای فضای پشت یخچال، خوب است از یک سمت آن را ببندید(از طرف یخچال) و از سمت دیگر در آن کشوهای بزرگی که مناسب قرارگیری وسایل ضروری است قرار بدهید. همچنین در نقاط مرتفع میتوانید وسایل کمترضروری که در حال حاضر در بالای کابینت ها قرار داده اید را بگذارید و با استفاده از فضای ایجاد شده آشپزخانه را منظم تر جلوه بدهید. با این کار تا حدودی نیازتان به کابینت های اضافی را نیز مدیریت خواهید کرد.

انبار کشویی آشپزخانه

پیشنهاداتی برای فضای پشت یخچال

برای اضافه کردن کابینت ها لازم است بدانیم حاضر هستید چقدر در فضا تغییر ایجاد کنید، به طور کلی بدون ایجاد تغییرات بعید است بتوانید فضای بیشتری در اختیار داشته باشید، ساده ترین حالتی که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم این است که جای ظرفشویی و ماشین لباسشویی را عوض کنید. به این ترتیب می توانید در فضای بالای ظرفشویی هم کابینت داشته باشید و از صفحه کابینتی که روی لباسشویی قرار میگیرد به عنوان فضای کار استفاده کنید و از فاصله ی هدر رفته ی بین ظرفشویی و لباسشویی نیز استفاده کنید.

حالت پیشنهادی و حالت فعلی

حالت پیشنهادی و حالت فعلی

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان راهگشا بوده باشد، لطفا در صورتی که احساس میکنید توضیحات بیشتری لازم است حتما مساله را با ما در میان بگذارید تا با رفع نقائص پاسخی رضایت بخش به شما ارائه کنیم.

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری