پاسخ داده شده
0
0

سلام خسته نباشید من میخوام دکوراسیون خونمو تغییر بدم عکس خونمو واستون ارسال میکنم اگه میشه با ایمیل جواب منو بدید واقعا ازتون ممنون میشم ابعاد و هم نمیدونم چنده بعد اگه میشه بگید تو بوفم چی بزارم قشنگتر میشه اینم ایمیلم:s——–@yahoo.com

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • ساناز پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم ساناز گرامی
با سپاس از این که سوالتان را در انستودیوز مطرح کردید.
سوال شما کمی کلی بود و به نکته ی خاصی در خصوص دکوراسیون منزل اشاره نکرده بودید از این رو ما پیشنهاداتی که برای بهبود فضای منزلتان به نظر مفید است را بیان می کنیم.
مساله ی ابتدایی چیدمان خانه است، ما از فضاهای دیگر منزلتان آگاهی نداریم، اما به نظر می رسد چیدمانی که در تصویر سمت راست مشاهده می کنید بتواند به بزرگتر به نظر رسیدن منزلتان کمک کند(حداقل در فصول گرم سال که بخاری روشن نمی شود)

تغییرات پیشنهادی چیدمان

تغییرات پیشنهادی چیدمان

فضای فعلی منزلتان کمی بسته به نظر می رسد، برای ایجاد تداوم در فضا و کمتر بسته به نظر رسیدن آن می توانید از آینه های پشت مبل استفاده کنید.

آینه های مناسب پشت مبل

آینه های مناسب پشت مبل

با توجه به مساحت فضا، پیشنهاد می کنیم انتخاب هایی که فضا را شلوغ کنند نداشته باشید. از این رو تغییر چیدمان و نصب آینه می تواند کافی باشد.

برای بوفه، دقت داشته باشید که گزینه هایی مثل ظروف مینا، مسی، نقره جات و قهوه خوری ها قابل استفاده هستند، اما برای فضای منزل شما بهتر است بوفه حتی الامکان ساده باشد و نقطه ای خاص برای تمرکز ایجاد کنید، مثلا پیشنهاد می کنیم طبقه ی بالا و پایین از ست ظروف کریستال استفاده کنید و در طبقه ی وسط از کاپ یا گلدان های سفید تک استفاده کنید. نکته ی مهم برای جلوه ی بیشتر بوفه، نور پردازی آن است، پیشنهاد می کنیم حتما این کار را انجام دهید و داخل بوفه را روشن کنید تا جلوه ی ظروف بیشتر شود.

*برای خالی نبودن طبقه ی وسط، میتوانید از مجسمه های کریستال کوچک در کنار گلدان استفاده کنید.

گلدان سفید تک برای بوفه ی پذیرایی

گلدان سفید تک برای بوفه


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد. اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، حتما از همین طریق به ما اطلاع دهید تا نقائص را تکمیل کنیم. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت نظرتان در مورد شیوه پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

0
0

سلام خانم ساناز گرامی

از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم

لطفا برایمان بگویید که میخواهید دقیقا چه تغییری در خانه تان رخ بدهد و چه بودجه ای برای تغییرات در نظر دارید؟

میخواهید چیدمان مبل ها را عوض کنید؟ میخواهید کاغذ دیواری را تغییر بدهید؟ یا لوازم دکوراتیوی مثل کوسن و گلدان و تابلو به خانه اضافه کنید؟ علاقه دارید دیوار پشت تلویزیون را تغییر بدهید یا…

اگر دقیقا نمیدانید چه تغییری مد نظرتان است، میتوانید به ما بگویید که چه چیزی برایتان راضی کننده نیست تا برای بهبود شرایط و تغییر آن مساله شما را راهنمایی کنیم.

در خصوص ابعاد فضا هم اگر ابعاد فرش را به ما بگویید که آیا 9 متری است یا ابعاد دیگری دارد، کافی است.

0
0

باسلام فرش من 9 متری می باشد.

  • ساناز پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری