پاسخ داده شده
0
0

سلام ما میخواهیم تغییر دکوراسیون انجام دهبم

دودستگاه سیستم کامپیوتر ودو دستگاه کی یکی سیاه سفید و یکی رنگی …
می خواهیم کاری کنیم که هم جای خودمون باشه هم جای ویترین و هم جای اینکه بتونیم برای مغازه قفسه بندی کنیم توی دیوار که بشه وسایل نوشت افزاری بزاریم وهم زمان ویترین هم داشته باشیم

لطفا جواب بدهید

  • سحر پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

خانم سحر گرامی، با تشکر از پیگیری شما برای ارسال تصاویر

بررسی های ما به این نتیجه رسید که فضای مغازه ی شما می تواند با تغییراتی ساده، به فضایی شیک و ایده آل برای شما و مشتریانتان تبدیل شود. همانطور که در نقشه ها مشاهده می کنید، در حالت فعلی از فضای مغازه تان استفاده ی ایده آلی نشده. برای اینکه فضایی مناسب داشته باشید، می توانید میزهای کامپیوتر را به صورتی که در نقشه ی سمت چپ مشاهده می کنید، به دیوار بچسبانید، و دو کامپیوتر را به راحتی آنجا قرار بدهید، دستگاه های چاپ را نیز در پشت آن ها بگذارید(مربع های داخل نقشه، دستگاه چاپ هستند).

قفسه های مورد نظرتان میتوانند به راحتی بالای میز کامپیوتر قرار بگیرند. ویترین هم در جلوی تمام این قسمت ها قرار میگیرد. دو صندلی هم برای نشستن مشتریان در کنار در قرار بدهید.

طرح پیشنهادی برای مغازه

طرح پیشنهادی برای مغازه

پلان با توضیحات

پلان با توضیحات

در مقطع هم اطلاعاتی که گفتیم را مشاهده می کنید. ابعاد و اندازه های ضروری هم برایتان ارائه کرده ایم. خوب است به نورپردازی فضا هم توجه کنید و چراغ آویز هایی زیبا در فضا قرار بدهید. در صورتی که لازم است مشتریان مانیتور شما را مشاهده کنند و فلش هایشان را به سیستمتان وصل کنند، بهتر است یک مانیتور روی ویترین قرار بدهید و در کنار آن چند سیم هاب قرار بدهید، با این کار، دیگر لازم نسیت مشتریانتان به پشت ویترین بیایند، فلشهایشان را از پشت ویترین به سیم هاب وصل می کنند و مانیتور روی ویترین نیز هرآنچه را که باید مشاهده کنند برایشان نمایش می دهد. با این کار حرکت های اضافی در فضایتان کم می شود.

مقاطع طولی و عرضی مغازه

مقاطع طولی و عرضی مغازه

امیدواریم طرح پیشنهاد شده برایتان کاربردی و مناسب باشد. این طرح با هزینه ای کم قابل اجراست اما تغییراتی که ایجاد می شود طوری است که هم شما از کار کردن در فضا احساس بهتری خواهید داشت، هم مشتریانتان از حضور در مغازه تان لذت خواهند برد.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری