پاسخ داده شده
1
0

سلام. ممنون از وقتی که در اختیار ما میزارین. ما منزلمون ۷۰ متر هست و دارای پنجره های زیادیه که همین امر باعث سده چه از نظر چیدمان مبلمان چه کابینت دچار محدودیت شیم. الان ما میخواهیم با ایجاد تغییراتی در اشپزخانه هم فضای بیشتری برای کابینت داشته باشیم و هم بتونیم چیدمان مبل بهتری داشته باشیم. در حال حاضر ما دو کار در نظر داریم انجام بدیم یکی اینکه دیوار کنار یخچال برداشته شود و کانتر شود و یکی بستن پنجره نزدیک درب ورودی. از شما تقاضا دارم هم بفرمایید ایا کار درستی هست یا نه و هم اینکه شما چه طرحی رو پیشنهاد میکنید

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد, فضای رسمی
  • زهرا پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم زهرای گرامی

خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز مشاهده می کنیم.

در خصوص کابینت ها، در تصویر مشخص نیست که با برداشتن دیوار، کانتر رو به چه فضاهایی باز می شود، برای مثال ممکن است دید به اتاق خواب ها و فضای خصوصی منزلتان بیشتر شود که در این صورت برداشتن دیوار را چندان پیشنهاد نمی کنیم. اما اگر باز شدن آن رو به فضاهای خصوصی منزلتان نیست، برداشتن آن می تواند مفید باشد.

حالت دیگر میتواند این باشد که یخچال را به دیوار مجاور انتقال بدهید و در محل فعلی آن کابینت های جدیدی اضافه کنید.

در مورد برداشتن پنجره ی کنار در ورودی، این نگرانی وجود دارد که به خاطر تیره بودن رنگ دیوارها، با پر کردن پنجره فضای نهایی ایجاد شده کم نور باشد، از این رو شاید انتخاب بهتر شما این باشد که پنجره را تا نیمه پر کنید تا هم امکان چیدمان مبلمان را داشته باشید، هم نورگیری فضا دچار تغییرات جدی نشود.

امیدواریم این پاسخ برای شما راهگشا بوده باشد در صورتی که احساس می کنید توضیحات بیشتری لازم است حتما این مساله را بیان کنید تا با پاسخی کامل تر شما را همراهی کنیم.

0
0

واقعا از پاسخگوییتون سپاسگزارم

اگر ممکنه شما یه طرح پیشنهادی برای تعویض کل کابینتهای اشپزخانه و تغییر چیدمان مبلمان با فرض خراب نکردن دیوار اشپزخانه ارایه بدید . پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم

  • زهرا پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

خانم زهرا گرامی

چیدمان پیشنهادی ما به صورت زیر است، یکی از نقائص این نحوه ی چیدمان این است که ورودی آشپزخانه دقیقا مقابل در ورودی است، اما با توجه به حالت فعلی کابینت های منزل شما، از نظر ما حالت پیشنهادی با وجود نقصی که دارد، همچنان گزینه ای مناسب است.

در طرح پیشنهادی سعی کردیم حتی الامکان به محل لوله کشی فاضلاب و آب توجه کنیم، اما محل لوله کشی ماشین لباسشویی به ناچار تغییر کرده است و این امر باعث می شود هزینه ها تا حدودی افزایش پیدا کند.

انتخاب طرح مناسب برای کابینت با کمک مشاور طراحی داخلی

مقایسه ی حالت فعلی با گزینه ی پیشنهادی

پیشنهاد دیگر ما این است که از کابینت هایی مانند تصویر زیر در مقابل پنجره ها استفاده کنید، با این کار هم پنجره ها قابل استفاده هستند، هم کابینت ها، البته باید فاصله ی کمی بین پنجره و کابینت ایجاد شود تا بتوانید پنجره را برای تهویه باز کنید.

آیا می توان کابینت را جلوی پنجره قرار داد؟

ایده ای برای قرار دادن کابینت جلوی پنجره

امیدواریم این پاسخ مورد توجه شما قرار گرفته باشد، در صورتی که نکات ناگفته ای در این مشاوره مشاهده می کنید آن ها را به ما یادآوری کنید تا با پاسخی کاملتر شما راه همراهی کنیم.

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری