پاسخ داده شده
0
0

باسلام.خواهر من قراره خونه بسازه امااز پلان خونه اش راضی نیست چون بنظرش فضای پرتی جلوی اشپزخونه اش زیاده و از طرفی یکی از اتاق خوابام خیلی کوچیک درمیاد وبلا استفاده میشه.
به یه مهندس دیگه نشون دادیم جای خوابها رو با پذیرایی عوض کرد .مشکل پرتی حل شدولی اتاق خوابها مشرف میشدن به کوچه که خیلی پرسروصداست.ممنون میشم ما رو راهنمایی کنید.(خونه اش شمالیه وکل زمینش۲۰۰متره)

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • سمیه پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم سمیه گرامی

از این که به انستودیوز اعتماد کردید و سوالتان را با ما در میان گذاشتید ، بسیار خرسندیم.

همانطور که خودتان اشاره کردید ، فضای جلوی آشپزخانه فضای مناسبی نیست و یکی از اتاق های خواب کوچک و البته بدون کمد دیواری است. اشکالات دیگری نیز وجود دارد از جمله اینکه سرویس های بهداشتی از هندسه و ابعاد مناسبی برخوردار نیستند،توالت کنار ورودی به پذیرایی و آشپزخانه نزدیک است و امکان انتشار بوی بد به فضا وجود دارد، همچنین سالن پذیرایی دارای وسعت و تناسباتی است که چیدمان مبلمان و غذاخوری را به شکلی مناسب ، دشوار می کند.  لازم به ذکر است که کشیدگی و باریک بودن زمین یکی از دلایل بروز این مشکلات است .

پلان وضع موجود

در طرح اصلاح شده ، سعی بر آن بوده تا ضمن حذف راهروی جلوی آشپزخانه و ورودی ، اتاق های خواب دارای کمد و ابعاد مناسب باشند ، همچنین یک توالت در نزدیکی ورودی برای مهمان در نظر گرفته شده است ، یک حمام برای خانواده و یک حمام هم مخصوص اتاق خواب اصلی . محل آشپزخانه را نیز تغییر داده ایم تا گشایشی در بخش ورودی ایجاد شود . در تصویر زیر،می توانید طرح اصلاح شده را به همراه ابعاد فضاها و چیدمان مبلمان مشاهده کنید.

پلان اصلاح شده

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

تلگرام:

http://telegram.me/nstudioz

اینستاگرام:

http://instagram.com/nstudioz

 

0
0

آفرین…آفرین….آفرین…آفرین….آفرین و.هزاران آفرین. ودورود بر شماکه سخاوتمندانه علم واندیشه تان را در راستای آرامش هموطنانتان به کار می‌گیرید ومسکن را به معنای واقعی آن(محل آرامش وسکون)تعریف میکنید.نقشه ای که طراحی کردید بسیار عالی ودقیق بود وبالاخره به دغدغه های ما خاتمه داد.از اینکه باسایت بی نظیرشما آشنا شدم بینهایت خوشحالم وبخاطر وقتی که به من اختصاص دادید هزاران بار ازتون تشکر میکنم.پیروزو سرفراز باشید.

  • سمیه پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری