پاسخ داده شده
1
0

باسلام.
خواهش اول؛ اتاق خواب ما ۳۲ متره وبا بچه ها مشترکه.همه وسایل تواتاق هست وخیلی شلوغه .دراور٬میز کامپیوتر،جالباسی…..بینظمیشون کلافه ام میکنه.
میخوام یه جوری باشه که هم اتاق بچه ها جدا شه٬هم جایی واسه وسایل پیداشه.البته بجزداشتن فضای مجزا،سیستم گرمایش وسرمایش ونوردهیش هم مهمه.
خواهش دوم؛کتابامون چون زیادن تویه کتابخونه گذاشتمشون تو راهرو اینجوری دور از دسترسن.دوست دارم تواتاق خواب باشن ودر دسترس.ازطرفی بدون کتابخونه راهروخلوت میشه.میشه برای زیباتر شدن ورودی هم راهنمایی بفرمایید.
خواهش سوم;اگه برای جاهای دیگه ای از خونه راهنمایی بخوام میتونم بازم سوال بپرسم( یاتنهابه یک سوال ازهر فرد پاسخ میدین؟)باتشکرفراوان

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • saba پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سرکار خانم صبای گرامی

از حضور شما در انستودیوز بسیار خرسندیم

برای پاسخگویی به سوالتان درخصوص ورودی و راه زیباسازی آن،تصاویری که فضارا بهتر نشان می دهند را برای ما ارسال کنید تا پاسخی مناسب برایتان ارسال کنیم. متاسفانه تصویر فعلی به ما برای رسم نقشه ی فضا و بررسی بهتر آن کمکی نمی کند.


در خصوص تعداد سوالات،ما به سوالات به هر تعدادی که باشد پاسخگوییم و محدودیتی به لحاظ تعداد پرسش قائل نیستیم، حتما سوالات خود را در مورد چیدمان و مسائل منزلتان با ما در میان بگذارید.


اما سوالی که در خصوص اتاق خواب مطرح کرده اید در بخش خدمات طراحی سایت قابل پیگیری است، چرا که فراتر از مشاوره ای ساده است و باید مسائل مختلفی مثل نور، صدا ، تهویه و… بررسی و حل شوند که این مساله چند روز وقت میگیرد و اطلاعاتی مناسب و دقیق لازم است تا بتوانیم کمکتان کنیم.

می توانید برای طراحی فضای اتاقتان از فرم زیر استفاده کنید:

فرم مشاوره ی اتاق خواب

پس از پر کردن فرم ما با شما تماس میگیریم و با مشخص کردن جزییات لازم، کار طراحی شروع می شود.

*هزینه ی این طراحی در بیشترین حالت 60 هزار تومان خواهد بود و رضایت شما را در این طراحی تضمین می کنیم.

بهترین پاسخ
0
0

با توجه به تصاویر ارسالی و نقشه ی منزلتان، می توان دریافت که در طراحی نقشه، فضاهای منزلتان طوری کنار هر قرار گرفته اند که نمی توان چیدمانی بی نقص داشت و باید از یک سری مسائل برای پاسخگویی به مشکلات اصلی چشم پوشی کرد.
در چیدمان پیشنهادی ما عواملی مانند نزدیکی ناهار خوری به آشپزخانه، بزرگ بودن فضای نشیمن، دسترسی راحت به کمد و در حمام و ایجاد فضاهای متنوع در اولویت قرار گرفته اند. در این چیدمان بخشی از خانه به فضایی سنتی اختصاص داده شده که می توانید با اضافه کردن وسایلی مربوط به این حال و هوا فضایی دلنشین ایجاد کنید.
همچنین تلاش شده نشیمن و ناهارخوری ارتباط مناسبی با آشپزخانه و ورودی داشته باشند، که این مساله این به بهتر صورت گرفتن فعالیت ها در خانه کمک می کند .
نکته ی منفی این چیدمان قرارگیری تلویزیون در زیر پنجره می باشد که می توانید با انتخاب پرده ای ضخیم تر از ایجاد مشکل در زمان تماشای تلویزیون تاحدودی جلوگیری کنید.

چیدمان نشیمن و ناهارخوری

چیدمان نشیمن و ناهارخوری

 

در صورت لزوم حتما پرسش و پاسختان با مارا ادامه بدهید تا به حالت ایده آلتان برای چیدمان منزل دست پیدا کنید.

0
0

 

باسلام.ممنون از پیگیری تون.عکسایی که از راهرو گرفتم حجمشون زیاد شد برای همین نقشه خونه رو میفرستم خدمتتون.پله های تو تصویر به پشت بام مشرف میشن زیر پله ها یه جاکفشی گذاشتم وپشت در کنار پله ها ٬یه کتابخونه است.عکس قبلی که گرفتم بصورت پانوراما بود تافضای کلی راهرو رونشون بدم.درضمن برای اتاق خواب فعلاخیلی نمیتونیم هزینه کنیم.اگر با تغییر چیدمان وپارتیشن بندی بشه موقتا تاچندماه اینده دو فضای مجزاساخت خیلی خوب میشه.


تصویر
  • صبا پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

با سلام خانم صبای گرامی
همانطور که خودتان مستحضر هستید برای ایجاد دو اتاق مجزا و مناسب، بهتر است که تغییرات عمده ای مانند ایجاد کردن در و دیوار در اتاق بوجود آید، با این حال با توجه به خواسته ی شما، سعی کرده ایم به کمک مبلمان و پارتیشن به خواسته های شما پاسخی کم هزینه ارائه کنیم.

ترسیم نرم افزاری نقشه ی ارسالی

ترسیم نرم افزاری نقشه ی ارسالی

لازم به ذکر است در گزینه های ارائه شده اتاق والدین به بخش پایین تر انتقال یافت به این دلیل که لازم است این قسمت از حریم خصوصی بیشتری برخوردار باشد و وسایل عمومی تر مانند تلوزیون و رایانه در قسمت دیگر اتاق(فضای فرزندان) قرار داده شده اند.

سه حالت پیشنهادی برای تغییر اتاق خواب

سه حالت پیشنهادی برای تغییر اتاق خواب

 

حالت اول ( جداسازی به کمک پارتیشن )
در این حالت از پارتیشن هایی با ارتفاع کمتر از 2.5 متر برای جداسازی فضا استفاده شده است تا حریم و دید به اتاق والدین تا حد امکان کاهش پیدا کند و در عین حال به دلیل اینکه پارتیشن تا سقف نمی رسد، مشکلی در گرمایش و سرمایش فضا به وجود نخواهد آمد.
حالت دوم ( جداسازی با خرید کتاب خانه ای جدید )
با توجه به نیاز و علاقه شما به کتاب و تمایل شما به در دسترس بودن آن ها ، می توانید برای جداسازی اتاق ها، از یک کتابخانه به عنوان پارتیشن استفاده کنید و در قفسه های آن علاوه بر نگهداری کتاب، گلدان هایی برای زنده کردن فضای اتاق قرار بدهید.(ضلع رو به پنجره ی کتابخانه برای گلدان ها مناسب است)

شما می توانید  برای آشنایی بیشتر  با پارتیشن ها این مطلب را مطالعه فرمایید.

جداسازی فضا با استفاده از کتابخانه

جداسازی فضا با استفاده از کتابخانه

حالت سوم ( جدا سازی با مبلمان موجود )
در این حالت نیاز به خرید وسیله جدیدی نیست و سعی شده تا حد امکان اتاق ها از یک دیگر مجزا شوند. این جدا سازی با قرار گیری کتابخانه موجود و میز تحریر فرزندان کنار هم صورت پذیرفته است.

نور پردازی
با جدا شدن فضا مشکل کم نور شدن فضا به وجود خواهد آمد که به شما پیشنهاد میکنیم مانند تصویر به صورت روکار چراغ هایی را در فضا اضافه کنید . این راه هم به شکل ساده ای انجام خواهد شد و هم نسبت به هزینه آن زیبایی خاص خود را ایجاد می کند.

ایجاد روشنایی روکار

ایجاد روشنایی روکار

 

ایجاد روشنایی روکار

ایجاد روشنایی روکار


امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما مفید بوده باشد . . اگر چنانچه سوال دیگری برایتان به وجود آمد، می توانید با ما در میان بگذارید . همچنین می توانید در قسمت نظر سنجی سایت ، نظرتان را در مورد شیوه پاسخگویی به ما اطلاع دهید.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:

 

0
0

سلام’بخاطر جواب کاملتون کمال تشکر رو دارم ‘خیلی کار منو راحت کردین’یه سوال دیگه ام دارم’بنظر شما بهترین تصمیم برای بوفه موجود در اتاق چیه؟مدلش خیلی قدیمیه دوستش ندارم ‘به نظرتون اگه تخریب بشه تبدیل بشه به یه دیوار ساده بهتره یایه رنگ سفید بهش بزنم وباگلدون های کوچولو تزینیش کنم؟بیصبرانه منتظر نظرات فوق العاده تون هستم’

  • صبا پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

سلام مجدد خدمت شما
خوشحالیم که از پاسخ ما رضایت داشتید
بوفه اتاقتان به دلیل رنگ تیره و طرح قدیمی می تواند تاثیر نامناسبی بر حال و هوای بگذارد و همانطور که خودتان اشاره کردید بهتر است تغییری در آن ایجاد کنید.
شما می توانید چندین گزینه را برای تغییر بوفه انتخاب کنید
گزینه اول و کم خرج ترین آن رنگ کردن آن می باشد . در این حالت بوفه شما به دلیل طرحی که دارد، تغییر زیادی در ظاهر خود نخواهد داشت و تغییر رنگ آن به سفید با توجه به سفید بودن دیوارهایتان باعث خواهد شد در اتاق کمتر نمایان شود اما به هر حال تغییر ظاهر اندکی در آن خواهید داشت و نسبت به هزینه ای که می کنید، به نتیجه ی مناسبی دست پیدا خواهید کرد.

گزینه ی دیگر که هزینه ای بیشتر در بر دارد، برداشتن بوفه است، در این حالت برای رنگ یا کاغذ دیواری کردن دیوار پشت بوفه نیاز به ترمیم سطح دیوار می باشد. در این حالت فضای اتاق شما بزرگتر دیده خواهد شد و می توانید با انتخاب رنگ ها و طرحایی مناسب برای آن دیوار، شکل و شمایلی تازه به فضای اتاق بدهید.
انتخاب بعدی شما می تواند جایگزین کردن طبقه هایی با طرح مناسب به جای بوفه قدیمی باشد. شما می توانید با برداشتن بوفه و ساختن طبقه هایی زیبا با طرح هایی مناسب، بیشترین تغییر را در اتاقتان ایجاد کنید. این گزینه به دلیل ساخت طبقه ها و رنگ کردن آن ها هزینه ی بیشتری در بر خواهد داشت اما ظاهری نو و جذاب به فضایتان می دهد .

نمونه طراحی طبقه های کتابخانه دیواری

نمونه طراحی طبقه های کتابخانه دیواری

به طور کلی به دلیل تنوع مبلمان در اتاق سعی کنید وسایلی را برای طبقه های بوفه انتخاب کنید که از هماهنگی بیشتری برخوردار باشند تا فضایی منظم داشته باشید. انتخاب گلدان ها همراه با گیاهان طبیعی می تواند گزینه مناسبی باشند فقط توجه داشته باشید که برای گذاشتن گلدان ها روی قفسه ها به دلیل دور بودن بوفه از پنجره باید از گیاهانی که نیاز به نور کمتری دارند استفاده کنید.

نمایش 6 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری