پاسخ داده شده
0
0

باسلام. من دكور منزلمو خودم چيدم اما باوجود يه سال دلمو زده.. يعني خسته شدم از رنگها. ميخواستم يكم تغير توش ايجاد كنم.. لطفا راهنماييم كنين

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
  • ازيتا پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم آزیتای گرامی

با تشکر از اینکه سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید.تکرار بیش از اندازه رنگ آبی پر رنگ به دلیل قدرت بالای این رنگ باعث یکنواختی فضا، تیره شدن آن و در نتیجه ایجاد حس دلزدگی در شما شده است. به خاطر داشته باشید که در دکوراسیون یک خانه هماهنگی رنگها از دو جهت مهم می باشد. اول اینکه رنگ‌های انتخابی با هم هم نشینی مناسبی داشته باشند و دوم اینکه این رنگ ها از نظر میزان استفاده با هم در تعادل باشند، که در دکوراسیون منزل شما به مورد دوم پرداخت نشده است. بنابراین برای ایجاد فضای زیباتر بهتر است این تعادل را با تغییراتی که در ادامه بیان می‌کنیم ایجاد کنید البته راهکار های ارائه شده بسته به میزان تمایل و بودجه تان متغیر میباشد.
در درجه اول پیشنهاد ما تعویض پرده ها است چرا که هزینه کمتری نسبت به سایر لوازم داشته و هم با توجه به تصاویر ارسالی از منزلتان، پرده ها پس زمینه مبلمان محسوب میشوند اما به دلیل همرنگ بودن آن با مبل، هیچ یک از عناصر زیبایی خود را نشان نمی دهند. بنابراین می توانید با انتخاب رنگ روشن برای پرده پس زمینه مناسب برای مبل ها نیز به وجود آورید. رنگ گلبهی به دلیل همنشینی مناسبش با رنگ آبی و همینطور هماهنگی با کابینت آشپزخانه و سایر وسایل گزینه مناسب میتواند باشد، علاوه بر این ملایم بودن این رنگ از شدت رنگ آبی کاسته و تعادل و ارامش را به فضا اضافه میکند.

در درجه ی دوم اگر امکان تعویض فرش ها را دارید، پیشنهاد ما استفاده از فرشی با نقش های ظریف تر و ساده تر است چرا که از لحاظ بصری به بزرگ شدن فضا کمک میکند در حالی که عکس این حالت برای شما رخ داده است. همینطور به دلیل تمرکز رنگ های تیره فرش و مبل کم ارتفاع، سنگینی بصری زیادی در دو قسمت ایجاد شده به علاوه ی اینکه باز همانند اشتباه پرده، فرش با رنگ تیره به عنوان پس زمینه ی میز وسط با رنگ قهوه ای تیره و میز غذا خوری قرار گرفته است.

انطور که از تصاویر ارسالی شما به نظر میرسد، امکان تعویض پارچه ی پشتی مبل ها وجود دارد، بنابراین اگر به دنبال تنوع بیشتری هستید، این حرکت تا حد زیادی به خواسته ی شما منجر میشود. همانطور که گفتیم موارد زیادی وجود دارد که با انجام انها به شما کمک میکند بیشتر به چیزی که میخواهید نزدیک شوید. در تصاویر زیر نمونه هایی از فضای پذیرایی با رنگ بندی پیشنهادی را مشاهده می کنید.

مشاوره آنلاین معماری انتخاب رنگ

نمونه های دکوراسیون با رنگ بندی آبی و گلبهی

نگران نباشید، همین که قدرت ریسک انتخاب رنگ های خاص را دارید قدم بزرگی برای داشتن منزلی متفاوت و زیبا است، فقط برای رسیدن به نتیجه ی مناسب نیاز به راهنمایی افراد متخصص دارید.اگر تمایل دارید پیش از انجام این اقدامات، تغییرات را به صورت نرم افزاری در فضای منزلتان اجرا شود پیشنهاد میکنیم از مشاوره حرفه ای رنگ انستودیوز استفاده کنید. در این مشاوره ها همکاران ما تصاویر ارسالی شما را ویرایش میکنند و شما می توانید رنگبندی های جدید را پیش از اجرا در فضای منزلتان مشاهده کنید و به این ترتیب از انتخاب های جدیدتان اطمینان کسب کنید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری