پاسخ داده شده
0
0

با سلام و خسته نباشید متاسفانه به سوال قبلی من جواب ندادید.
برای واحد اداری طبق عکس چه رنگ کفپوشی پیشنهاد میدین؟ البته من در نظر داشتم حاشیه کفپوش ها رو قهوه ای و داخل اون رو رنگ کرم انتخاب کنم. باتوجه به تعویض پارچه مبل ها چه رنگی براش پیشنهاد میدین؟
ضمنا رنگ کرکره ها طلایی می باشد و مخصوصا کمد را روبه پنجره گذاشتم تا در دید عموم نباشد.
ممنون میشم راهنمایی کنید. آیا میشه تلفنی با شما در تماس بود؟

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای رسمی
  • منصور پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام جناب آقای منصور گرامی

با سپاس از حضورتان در انستودیوز، پاسخ سؤالی که پیشتر مطرح کردید را چند روز قبل ارسال کردیم که در این لینک قابل مشاهده است. سؤال شما در بخش پاسخ های سؤالی دیگر مطرح شده بود و احتمالا به این علت نتوانسته اید آن را پیدا کنید.

برای رفتن به صفحه ای که سوالتان را در آن مطرح کرده اید  روی این متن کلیک کنید.


 

اما در پاسخ به پرسش جدیدتان با توجه به رنگبندی های ارسال شده 8 تصویر برایتان حاضر کرده ایم، 4 تصویر اول رنگ های تک هستند، که به جز رنگ کرم روشن، هیچ یک از رنگ های دیگر را پیشنهاد نمی کنیم. اما برای اینکه تاثیر این رنگ ها بر فضای دفتر را مشاهده کنید، آن ها را برایتان مونتاژ کردیم.(تصاویر مونتاژ شده به درخواست مالک فضا برای سایرین قابل مشاهده نیستند.)

رنگ های تیره و روشن، و سبز و آبی برای کف

رنگ های تیره و روشن، و سبز و آبی برای کف

رنگبندی های زیر، بر اساس ایده ی پیشنهادیتان که تفاوت رنگ مرکز و حاشیه را در آن بیان کرده بودید ایجاد شده است. به طور کلی برای کف این فضای اداری، 4 رنگ اول از سمت چپ کاتالوک سمت چپ را به شما پیشنهاد میکنیم، سایر رنگ ها چندان مناسب فضایی رسمی و اداری نیستند.

پوشش دورنگ برای کف

پوشش دورنگ برای کف

در بین حالات مطرح شده، به جز حالتی که رنگ کرم در حاشیه است و رنگ قهوه ای در وسط، 3 حالت دیگر از نظر ما مناسب هستند و امکان تغییر کفپوش به هریک از این 3 حالت وجود دارد. با توجه به اینکه رنگبندی کلی فضای اتاق گرم است، استفاده از حاشیه ی قهوه ای و قسمت میانی کرم از دید ما نیز مناسب است، البته بهتر است حاشیه ای که ایجاد می کنید از حالت تصویر مونتاژ شده باریک تر باشد تا فضا وسیع تر و دلباز تر به نظر برسد.

امیدواریم پاسخ ارائه شده و تصاویر پیشنهادی به شما کمک کرده باشند تا تصمیم مناسب تری اتخاذ کنید، اگر احساس میکنید این پاسخ نقائصی دارد و نکاتی در آن نادیده گرفته شده است، حتما این مساله را به ما اطلاع بدهید تا پاسخ تکمیلی را برایتان ارسال نماییم.

*اگر تمایل دارید تصاویر ویرایش شده از سایت پاک شوند و سایرین آن را مشاهده نکنند، بعد از ذخیره ی تصاویر این مساله را به ما اطلاع بدهید تا آن ها را از روی سایت برداریم.

** برای تماس تلفنی میتوانید از طریق این آدرس درخواستتان را ثبت کنید تا روز شنبه با شما تماس بگیریم.

https://nstudioz.com/phone-consult/

پاسخ مناسب
0
0

جناب آقای منصور گرامی، 5 حالت پیشنهادی برای فضای اداره تان در نظر گرفته ایم که می توانید آن ها را مشاهده کنید، ترجیح ما به حالت شماره ی 5 است، اما شما می توانید حالت های دیگر را نیز انتخاب کنید. در صورتی که موارد دیگری مد نظرتان است حتما آن ها را نیز با ما در میان بگذارید.

مشاوره دکوراسیون فضای اداری و انتخاب رنگ کف و مبل

5 حالت رنگی برای فضای مورد نظر

برای اتاق دوم نیز، حالت شماره ی 3 و 4 از نظر ما مناسب است.

 

*در خصوص نمایش تصاویر، با توجه به زمان اختصاص داده شده برای ارائه ی پیشنهادات به شما، و اینکه صفحات سایت ویترین فعالیت های مشاوران ما هستند و مشاوره ها به صورت رایگان ارائه می شوند، تصاویری که مونتاژ شده باشند در سایت نمایش داده می شوند تا سایر مخاطبان ما نیز از روند پاسخگویی و مهارت های مشاوران مطلع شوند و با اعتماد بیشتری از خدمات مشاوره استفاده کنند. با این حال اگر این تصاویر برای شما محرمانه هستند، به ما اطلاع بدهید تا نمایش عمومی آن ها را معلق کنیم.

0
0

با سلام وتشکر فراوان از زحمات و سایت خوبتون

  1. با نصب کف پوش با حاشیه قهوه ای و زمینه کرم پیشنهاد شما برای رنگ پارچه مبل چیه؟ اگه قسمت فلزی مبل که مشکی هست با رنگ انتخابی شما همخوانی نداره ما می تونیم رنگش کنیم. یک اتاق دیگه با همین اندازه وطرح داریم فقط میز اداری اون سفید  وتعداد مبل ها 4 عدد می باشد. ممنون میشم راهنمایی کنید. در ضمن من تیک گزینه نمایش جهت کارشناسان رو زده بودم، ممنون میشم مطالب قبلی منو از سایت حذف کنید.
  • منصور پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری