پاسخ داده شده
0
0

باسلام.من قراره وارد خونه 90 متری بشم,ک البته متأسفانه مهندسیه خوبی نداشته و خوش ساخت نیست,مثلا هالی مستطیلی و باریک داره. آشپزخونه هم اپن و مشرف به هال هست,وسایل آشپزخونه سیلور گرفتم,ب نظرتون رنگ کابینت ها و و سایلی مثل قابلمه و دمکنی و… چه رنگی باشه شیک میشه؟ باتوجه ب مشرف بودن ب پذیرایی.ممنوت از راهنماییتون.

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • فروزان پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

 سلام خانم فروزان گرامی

پیشاپیش ورود به منزل جدید را به شما تبریک میگیم و بسیار خوشحالیم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید.

انتخاب رنگ کابینت به مسائل مختلفی ارتباط دارد، مساحت فضا، نورگیری، رنگ کف و کاشی های دیوار از جمله ی این عوامل هستند، در کنار آن احساسی که شما میخواهید از فضا دریافت کنید نیز مهم است.

مثلا شاید شما تمایل داشته باشید فضایی گرم ایجاد کنید و علاقه تان به بافت و رنگ چوب طبیعی باعث شود بخواهید از کابینت هایی با رنگ و طرح چوب استفاده کنید، یا برعکس، تمایل شما به فضاهای ساده تک رنگ باشد و بخواهید از کابینت های سفید استفاده کنید یا…

از این رو ما کلیاتی را برایتان توضیح میدهیم تا به تصمیم گیری شما کمک کرده باشیم، اما اگر به دنبال پیشنهادات قطعی و جزئی ما هستید، بهتر است تصاویری از فضا ارسال کنید و آنچه دوست دارید در فضا داشته باشید را برایمان ذکر کنید.

به طور کلی نور و مساحت دو مساله ی مهم در انتخاب رنگ هستند، با توجه به اینکه گفته اید نقشه ایده آل نیست، ما حالتی را که احتمال میدهیم برای شما صدق کند را شرح میدهیم، اگر فضا کم نور و کوچک است، بهتر است از رنگ های روشن و گرم استفاده کنید، سفید شیری، سفید-کرم، لیمویی بسیار روشن گزینه هایی هستند که فضای منزلتان را باز و روشن تر جلوه می دهند و در عین حال چون رنگهایی خنثی دارند، اثرگذاریشان بر فضای پذیرایی زیاد نیست و به راحتی میتوانید دو فضارا باهم هماهنگ کنید.

مشاوره رنگ در آشپزخانه منزل و دکوراسیون

استفاده از رنگ های خاص در فضایی با رنگ خنثی

به تصاویر بالا دقت کنید، وقتی رنگ های خنثی را برای کابینت انتخاب می نمایید، در ادامه می توانید با استفاده از پرده، گلدان و چراغ آویز و حتی صفحه ی رویی کابینت، رنگهای مورد علاقه تان را به آشپزخانه وارد کنید. مثلا شما در اتاق پذیرایی از رنگ سرخابی و زرد و سفید استفاده کرده اید، و میخواهید فضای آشپزخانه و پذیرایی هماهنگ باشد، اگر کابینت هایی به رنگ خنثی داشته باشید، با استفاده از چند گلدان سرخابی و زرد، یک چراغ آویز سرخابی و پرده ای با زمینه ی سفید و خط های سرخابی یک فضای مدرن و شاد که با پذیرایی هماهنگ است را ایجاد کرده اید.

برای انتخاب رنگ قابلمه ها و دم کنی ها و سایر وسایل هم میتوانید از همین منطق استفاده کنید، اما اگر احساس میکنید قابلمه ها فضا را شلوغ میکنند، پیشنهاد ما استفاده از قابلمه های سیلور و مشکی است، با این کار فضای منظم تری خواهید داشت.

امیدواریم توانسته باشیم پاسخگوی سوالتان بوده باشیم، اگر احساس میکنید پاسخ ارائه شده نقائصی دارد حتما این نقائص را به ما اطلاع بدهید تا در زمانی کوتاه پاسخگوی شما باشیم.


0
0

باسلام.واقعا ممنون و سپاسگزارم بابت لطفتون در پاسخگوییه دقیق و وقتی که گذاشتید.

  • فروزان پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری