پاسخ داده شده
0
0

سلام
برای خرید مبل به نظرتون با این فرش از چه ترکیبی استفاده کنم که هم فضا تاریک و دلگیر نشه و هم سرد نباشه ، ترکیب قهوه ای سوخته و آبی رو بدون واسطه دوست ندارم و برای فضای کوچک هم نامناسبه ، رنگ سبز ، زیتونی ، ارغوانی ، بنفش و مخملی رو دوست دارم و از مبلهای مدرن و ال خوشم میاد و میخوام سعی کنم کوچک و جمع و جور بردارم شایدم نیم ست.

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • zaza پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام عرض میکنیم خدمت شما دوست گرامی
بسیار خرسندیم از اینکه سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید.

برای انتخاب مبل، رنگ فرش مهم است، اما رنگ اصلی کف (سرامیک یا پارکت یا…) رنگ قرنیز ها، رنگ دیوار و پرده و خلاصه کلیه ی رنگ های موجود در فضا اهمیت دارند. مثلا این فرش، روی پارکت رنگ گردویی، نمایی ندارد و در رنگ پارکت ها هضم می شود، ولی روی کفپوش های کرم و سفید نمود بسیار خوبی دارد.

بر اساس نوشته های شما مشخص است که فضای خانه بزرگ نیست، از این رو استفاده از رنگ های تیره، جیغ و شاخص را خیلی پیشنهاد نمی کنیم.

به نظر می رسد استفاده از مبل هایی با رنگ روشن مثل کرم روشن، سفید، خاکستری روشن بتواند گزینه های مناسبی برای منزل شما باشد. چون در فضاهای کوچک، خود به خود مبل ها بزرگ به نظر می رسند و ذاتا حضورشان بر فضا غلبه دارد بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که وجود مبل را تلطیف کند و به بزرگتر به نظر رسیدن فضا کمک کند.
پیشنهاد ما این است که از مبل های راحتی پایه دار به رنگ های خنثی و روشن استفاده کنید. پایه دار به این جهت که بعضی مبل ها کاملا روی زمین می نشینند، این نوع مبل ها برای فضاهای کوچک مناسب نیستند، در عوض مبل های پایه دار، کاملا مناسب این فضاها هستند. همچنین در صورت امکان، یک مبل یا صندلی تک رنگ هم برای خانه تان خریداری کنید. انتخاب رنگ مبل تک بدون دیدن تصاویر خانه تان کار آسانی نیست، با این حال با توجه به فرش، استفاده از یکی از رنگ های موجود در فرش،(متناسب تون آبی یا قرمز به کار رفته در فرش) می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

حالت شبیه سازی شده ی فرش مورد نظر با مبل پایه دار رنگ روشن

حالت شبیه سازی شده ی فرش مورد نظر با مبل پایه دار رنگ روشن

برای حضور رنگ های مورد علاقه تان در فضای خانه نیز، بهتر است از کوسن ها و تابلوهای هنری استفاده کنید.  کوسن هایی به رنگ های مورد علاقه تان خریداری کنید و تابلوهایی کوچک و سه تیکه با همان رنگ ها در فضا قرار بدهید.

چیدمان مبل ها با مبل تک و کوسن های رنگی- حالت اصلی و حالت شبیه سازی شده با فرش مورد نظر

چیدمان مبل ها با مبل تک و کوسن های رنگی- حالت اصلی و حالت شبیه سازی شده با فرش مورد نظر

در صورت امکان تصاویر خانه را برایمان ارسال کنید تا پیشنهادات بهتری به شما ارائه کنیم.


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری