پاسخ داده شده
0
0

کاشی های حمام و دستشویی اصلا مناسب نیست چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید؟

  • مرجان پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم مرجان گرامی
سپاسگزاریم که سوالتان رو در انستودیوز مطرح کرده اید،
به دلیل رطوبت موجود در سرویس بهداشتی و حمام وجود کاشی و سرامیک در این فضاها الزامی است، به همین دلیل گزینه ای غیر از تعویض کاشی ها ندارید، که برای آن دو راه وجود دارد:
راه اول کندن همه کاشی ها و سرامیک ها و عوض کردن آن ها که این راه کمی زمان بر است و دردسر بیشتری دارد اما می توان بعضی مشکلات مربوط به آن مانند شیب بندی کف را بر طرف کرد و ارتفاع کف به همان مقدار قبل باقی می ماند.
اما راه دوم استفاده از کاشی های چسبی است که بر خلاف راه اول دردسر کمتر و سرعت بیشتری دارد، در این روش نصاب کاشی می تواند کاشی های جدید را روی کاشی های قبلی شما بچسباند.به این نکته توجه داشته باشید که پس از این نوع نصب کاشی، کف فضا ها مقداری بالاتر می آید و ممکن است مانع باز و بسته شدن راحت در سرویس شوند پس قبل از آن به فاصله ی زیر در تا کف توجه کنید که حداقل 1 سانتی متر فاصله داشته باشد.
امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما راهگشا بوده باشد، اگر احساس می کنید پاسخ ارائه شده ناقص است یا باید توضیحات بیشتری ارائه شود ، لطفا در پایین صفحه این مساله را با ما در میان بگذارید.

تصاویر زیر بحث موارد مطرح شده را واضح تر می نمایند.

3_0_0_tiling-stage

670px-Lay-a-Ceramic-or-Porcelain-Tile-Floor-Step-14نصب کاشی چسبان


در انتخاب رنگ کاشی سرویس بهداشتی تردید دارید؟

با مشاوره حرفه ای رنگ انستودیوز در زمانی کوتاه و با هزینه ای مناسب، مطمئن انتخاب کنید.

حرفه ای رنگ انتخاب کنید

0
0

سلام

پيرو سوال قبلي و جواب شما، آيا در مناطق مربوط مثل شهرهاي شمالي، ايا استفاده از كاشي جديد به صورت چسبي ( نكندن كاشي هاي قبلي) ايا مشكلاتي مانند جدا شدن و كنده شده به مرور زمان ايجاد نمي كند؟

  • اسوه پاسخ داده شده 12 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 12 ماه قبل
-1
0

سلام خانم اسوه گرامی

سپاسگزاریم که سوالتان را با ما در میان گذاشته اید، در پاسخ به سوالتان لازم است ذکر کنیم که جهت چسباندن این کاشی ها از ملات مخصوص استفاده می شود که اگر کیفیت مناسبی داشته باشند، پس از خشک شدن به خوبی چسبندگی ایجاد می کنند و مشکلی در ارتباط با مساله ای که مطرح کرده اید ایجاد نمی کنند.

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری