پاسخ داده شده
0
0

با سلام و احترام
آپارتمانی خریداری کرده ام که برای آشپزخانه اپن گذاشته نشده است و صاحبخانه از میز غذاخوری در آ ن محل استفاده کرده است.به نظر شما استفاده از میز غذاخوری بجای اپن فضای هال و پذیرایی را بزرگتر خواهد کرد و یا طراحی یک اپن جزیره ای؟ضمنا در صورتی که میز غذاخوری 10 یا 12 نفره در آن قسمت گذاشته شود گذاشتن میز غذاخوری 4 نفره اختصاصی خانواده در وسط آشپزخانه منجر به شلوغی نخواهد شد؟

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • صدف امیری پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم امیری گرامی
مساحت خانه و آشپزخانه در تصمیم گیری شما بسیار مهم است. اگر مساحت کافی در اختیار دارید (خانه بالای 90 متر مربع است) تقریبا انجام هریک از گزینه هایی که گفته اید عملی است و اگر انتخاب های خوبی داشته باشید فضای خانه بد نمی شود.

اما اگر فضای محدودی در اختیار دارید، پیشنهاد ما استفاده از میز غذاخوری به جای اپن جزیره ای است، میزی که حتی الامکان سبک و شفاف باشد و خود را بر فضای خانه تحمیل نکند گزینه ای مناسب برای شماست. از نظر ما انتخاب مناسب شما خرید میز 4 نفره ای است که هماهنگی بالایی با فضای آشپزخانه داشته باشد، یا میزی شفاف، یا میزی به رنگ چوب کابینت ها.

دو تصویر زیر را مقایسه کنید میز سمت راست سبک، ساده و هماهنگ با محیط است اما میز سمت چپ در تضاد رنگی با فضاست، به علاوه میز و صندلی ها بزرگ و سنگین هستند و بر فضا حاکم شده اند. در فضای داخلی خانه ی شما بهتر است حالت سمت راست ایجاد شود.

مشاوره دکوراسیون داخلی غذاخوری منزل

دو حالت میز غذاخوری هماهنگ با محیط یا در تضاد با محیط

 اگر از چنین میزی -میز سمت راست- برای آشپزخانه استفاده کنید، امکان استفاده از میز غذاخوری مهمان را نیز خواهید داشت، چرا که غذاخوری کوچک شما خود را بر فضای خانه تحمیل نمی کند و با شفافیت و سبکی، در بخشی از خانه قرار می گیرد و ترکیب آن با میزی دیگر باعث شلوغی خانه نمی شود. همچنین برای میز 10 نفره امکان استفاده از میزی بزرگ و سنگین را نیز دارید، چرا که با این کار میز سنگین توجه ها را بیشتر جلب می کند و کانون فضا می شود، از این رو باز هم تاکید بر میز 4 نفره کم می شود و فضای منزلتان آشفته به نظر نمی رسد.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری