پاسخ داده شده
0
0

سلام.ممنون كه همچين فضايي براي مشاوره دكوراسيون ايجاد كردين.راستش به دليل اينكه همه مبلمان و وسايل همرنگو هم طرح هستن و فضاي خونه كاملا كرم قهوه ايي هست و اين وسايل جديد خريداري شدن اما الان به اين نتيجه رسيدم يكنواخت شده فضا و ميخوام با خريد وسايل دكوراتيو و جابه جايي تغير ايجاد كنم. ممنون ميشم كمكم كنيد

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • Fateme پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم فاطمه گرامی

از نظر مثبت شما نسبت به انستودیوز سپاسگزاریم.

با توجه به تصاویر ارسال شده از جانب شما متوجه شدیم که منزل شما به رنگی مکمل نیاز دارد، با توجه به اینکه پنجره های متعدد، نور و گرمای مناسبی در منزلتان ایجاد می کنند و رنگ های فعلی نیز رنگهایی گرم هستند، بهتر به نظر می رسد که شما از رنگ متضاد برای جلوه بخشیدن به فضای منزلتان استفاده کنید. به طور مثال ما دیوار پس زمینه ی منزلتان را کاغذ دیواری کردیم، مشاهده می کنید که با این کار چطور کل فضای خانه متاثر شده است و تعادل بیشتری در فضا دیده می شود.

شما میتوانید این کار را با دیوار پیش زمینه(دیوار پشت تلویزیون) انجام بدهید.

مشاوره طراحی داخلی

تاثیر رنگ مکمل دیوار بر روح دار شدن فضای منزل شما

پرده ها در منزل شما نقش واقعی پرده را ایفا نمی کنند، از نقش های مهم پرده کنترل شدت نور و زیباسازی فضاست، پرده های فعلی امکان کنترل نور را به شما نمی دهند، در کنار این چون شفاف هستند، رنگ و بافتی را به فضای منزل تزریق نمی کنند و فضا بی روح به نظر می رسد، استفاده از پارچه های ضخیم تر که رنگ و طرحی خاص دارند می تواند باعث شود فضای منزل شما زیباتر به نظر برسد. برای مثال در تصویر زیر، دیوار به رنگ ملایم و متضاد با مبل هاست و پرده ها نیز به رنگی متضاد با دیوار هستند و فضا پویایی و تحرک نسبی بیشتری در مقابل حالت قبلی خود دارد.

مشاوره دکوراسیون و انتخاب رنگ در طراحی داخلی منزل

اضافه کردن رنگ های متضاد برای ایجاد هماهنگی در نشیمن

نکته ی دیگر، چیدمان وسایل منزل شماست، در حال حاضر وسایلی که خریده اید خوب هستند، کنسول، چراغ های زمینی،مبل ها، تلویزیون و غذاخوری، اما قرارگیری این وسایل در کنار هم نتیجه ی مطلوبی ایجاد نکرده است. چیدمان منزل شما چیدمانی است که شاید هر خانواده ی دیگری آن را انجام میداد، یا کاری شبیه به آن صورت میداد، نگران این باشید که مبلمان را در وسط فضا قرار بدهید، چیدمان فعلی به عنوان چیدمان زمین فوتبالی شناخته می شود، در این حالت شما فضارا به حد بسیار زیادی باز گذاشته اید و تمام اتاق برای رفت و آمد راحت تر باز است، در حالی که باز بودن عرضی به اندازه ی 100 سانتی متر هم برای حرکت بسیار راحت افراد کافی است. از این رو پیشنهاد می کنیم چیدمان جدیدی برای فضا در نظر بگیرید.

البته در خصوص وسایلی که خریده اید باید گفت کنسول بسیار بزرگ و سنگین است، به تصویری که ارسال کرده اید دقت کنید، کنسول از مبل سه نفره تان بلند تر و سنگین تر به نظر می رسد، و آینه اش نیز چندان با آن مناسب نیست، این آینه برای قرار گیری در پشت مبل سه نفره مناسب تر است و برای چنین کنسولی، یک آینه ی مربعی با عرض نصف میز بسیار مناسب تر است.

نکات قابل ذکر برای تغییر و بهبود فضای منزلتان بسیار است، اضافه کردن کوسن، برداشتن یکی از فرش ها، تغییر محل غذاخوری، اضافه کردن چراغ آویز جلوی اپن آشپزخانه، از جمله ی این اقدامات هستند.

امیدواریم این مشاوره برایتان مفید بوده باشد و نسبت به پاسخ ارائه شده احساس رضایت داشته باشید. اگر نکات دیگری به ذهنتان می رسد آن هارا مطرح کنید تا پاسخگوی شما باشیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری