پاسخ داده شده
0
0

باسلام وتشکر از راهنمایی مناسب ومفیدتون در مورد تغییر وبهبود فضا ودکور منزلم لطفا برای تهیه میز ناهار خوری هم که می خوام تو راهرو یا آشپزخونه بذارم راهنماییم کنید که چه جنس و چه رنگ بندی بگیرم که با این تصویر پیشنهادیتون نمای شیکتری ایجاد کنه
با تشکر فراوان

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • فرحناز پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

برای محل قرار گیری میز غذاخوری شما، بهتر بود که تصویری از داخل آشپزخانه و تصویری رو به راهرو می داشتیم، از این جهت در پاسخ قبلی برای آن پیشنهاد دقیقی به شما ارائه نکردیم.

اما برای گزینه های مناسب شما، به طور کلی پیشنهاد میکنیم از میز های رنگ روشن استفاده کنید و صندلی هایی با رنگ و طرح نزدیک به مبلمانتان.

چند مدل میز غذاخوری پیشنهادی موجود در بازار ایران

چند مدل میز غذاخوری پیشنهادی موجود در بازار ایران

سعی کنید میزهای منحنی نامنظم استفاده نکنید و میزی که خریداری می کنید ترجیحا مستطیلی و مربعی باشد تا در مواقعی غیر از زمان غذا خوردن، به عنوان میز کار مورد استفاده قرار بگیرد.

صندلی ها هم تا حد امکان به ست مبلمانتان نزدیک باشند، به این صورت که فرضا دو صندلی رنگ روشن و دو صندلی با طرح هایی به رنگ زرد. طوری که وقتی مهمان ها زیاد هستند و این صندلی ها را به پذیرایی انتقال می دهید، با فضا هماهنگ باشند.

نکته ی دیگر این که، اگر راهروی منزلتان فضای کافی داشته باشد، در آینده می توانید با قرار دادن یک کنسول و آینه در مقابل این میز، زیبایی و جذابیت فضا را دو چندان کنید و به تعریف بهتر ورودی خانه نیز کمک کنید.


*تصویر سمت راست صرفا به خاطر مدل میز و صندلی پیشنهاد شده و رنگ صندلی ها به این صورت اصلا پیشنهاد نمی شود.

در پایان برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم به بررسی مدل های پیشنهادی در سایت شرکت های سازنده شان بپردازید. لازم به ذکر است این شرکت ها مورد بررسی ما قرار نگرفته اند و ما آنها را تایید نمیکنیم و تنها به سبب اینکه مدل های موجود در بازار ایران را نمایش می دهند به شما معرفی شان کرده ایم. در این صفحات می توانید اطلاعاتی در خصوص جنس میز ها و ابعادشان نیز به دست بیاورید.

میز سمت راست

میز وسط

میز سمت چپ

امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما مناسب و کارآمد بوده باشد.در صورتی که احساس می کنید لازم است سؤالات دیگری را با ما در میان بگذارید حتما این کار را انجام بدهید و نگران تعداد سؤال ها نباشید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری