پاسخ داده شده
0
0

باسلام
میخواستم راهنمایی بفرمایدیددر نقشه ای که براتون میفرستم باتوجه به تغییرات اشپز خانه به سمت چپ منتقل شده ولی نمیدونم اشپز خانه بالای خونه وزیر پنجره اول باشه ونهار خوری «نهار خوری 10نفره برای مهمان »پایین خونه ویا بلعکس بهتره لطفا راهنمایی بفرمایید

  • منیژه پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم منیژه ی گرامی

خوشحالیم که مارا برای همفکری انتخاب کرده‌اید.

برای منزل شما، به طور کلی دوحالت متصور هستیم، اول اینکه منزل ساخته شده است، دوم اینکه در حال ساخت است.

اگر خانه تان ساخته شده است، طبیعتا لوله کشی تاسیسات آشپزخانه نیز انجام شده و شما امکان تغییر دادن مکان آشپزخانه را ندارید. به این معنا که، آشپزخانه، بالا سمت چپ ثابت خواهد بود. در این حالت، میز 10 نفره، برای خانه تان بسیار بزرگ به نظر می رسد، و قرارگیری آن در پایین آشپزخانه باعث اختلال در حرکت کردن شما خواهد شد. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم در این حالت میزی 8 نفره خریداری کنید و با خرید میز بزرگ، خود را دچار دردسر نکنید.

چیدمان میز در حالتی که خانه ساخته شده باشد

چیدمان میز در حالتی که خانه ساخته شده باشد

اما در حالت دوم، اگر خانه در حال ساخت است، قرار گیری آشپزخانه در سمت چپ، پایین، گزینه ی بدی نیست، اما این اتفاق باعث می‌شود آشپزخانه کوچک شود. در این شرایط، پیشنهاد می‌کنیم آشپزخانه را پایین، سمت راست قرار بدهید و میز را بالای آن، نشیمن نیز در مقابل این ضلع قرار می‌گیرد.

3-s

با توجه به اندازه ی خانه تان در هردو حالت، پیشنهاد میکنیم حتما از میز های مستطیلی استفاده کنید و میزهای منحنی با شکل های خاص را استفاده نکنید، تا بتوانید بهتر از فضای خانه استفاده کنید.

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مفید واقع شده باشد، اگر در مورد قرارگیری نشیمن و خرید مبلهایتان نیز سوالی دارید، حتما آن را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم. همچنین، اگر خانه در حال ساخت است و دیوار چینی ها انجام نشده، پیشنهاد می‌کنیم برای تغییر و اصلاح پلان، با کارشناسان ما مشورتی داشته باشید.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:

 

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری