پاسخ داده شده
0
0

سلام و درود.

فضای پذیرایی ما تقریبا 25مترست.رنگ پرده ها شیری و رنگ فرش کرم رنگ ست.و رنگ فرش ها رو میتونم در آینده تغییر دهم.دو دست مبلمان استیل میخوام بگیرم که رنگ پارچه مبل ها کرم با گل های ظریف ست و رنگ چوب هم قهوه ایی و هم طلایی را در مغازه دیده ام.اما مبل با چوب طلایی زیباتر به نظر میرسد.مانده ام رنگ چوب مبل رو قهوایی سفارش بدم یا طلایی؟آیا طلایی رنگ همیشگی ست و از مد نمی رود؟و آیا بعد چند سال خسته کننده نمی شود؟لطفا راهنمایی کنید

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • زهرا پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
-3
0

سلام خانم زهرای گرامی

بسیار خوشحالیم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید

برای پاسخگویی بهتر، پرسشتان را در سوالی مجزا قرار دادیم.

پسندیدن رنگ چوب تا حدود زیادی سلیقه ای است، و در کنار آن میتوانید به سایر رنگ های موجود در فضای منزل نیز توجه کنید، با توجه به توضیحاتی که ارائه کرده اید به نظر می رسد هردو رنگ در فضای منزل شما جلوه ی مناسبی ایجاد می کنند، هم چوب قهوه ای، هم چوب طلایی، در حال حاضر شرایط به صورتی است که شما رنگ طلایی را پسندیده اید و با آن مشکلی ندارید، پیشنهاد می کنیم بدون نگرانی مبل با چوب رنگ طلایی را خریداری کنید.

در صورتی که چند سال بعد تمایل داشته باشید، می توانید با هزینه ای مناسب، مبل ها را به تعمیرکاران بسپارید تا رنگ چوب را برایتان تغییر بدهند، افراد بسیاری برای ایجاد تنوع در فضای منزلشان این کار را انجام می دهند و مساله ی پیچیده ای نیست.

پس نگران نباشید و با آرامش و اطمینان مبل مورد علاقه تان را خریداری کنید. در تصاویر زیر هم می توانید مشاهده کنید که هر دو رنگ چوب با فضای منزل شما متناسب هستند.

مبل استیل با چوب قهوه ای

مبل استیل با چوب قهوه ای

 

مبل استیل با چوب طلایی

مبل استیل با چوب طلایی

با این حال، پیشنهاد ما این است که تصاویری از منزلتان و مبل های مد نظرتان برایمان ارسال کنید تا بررسی کنیم و پیشنهاد بهتری به شما بدهیم. احساس ما این است که با مساحتی که ذکر کردید، شاید استفاده از مبلمان استیل گزینه ی مناسبی نباشد و چیدمان در منزلتان ایده آل نشود.

در صورت تمایل تصاویر منزل، با ابعاد فضا و تعداد مبلهای مد نظرتان را برایمان ارسال کنید تا خدای ناکرده متضرر نشوید.


 

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری