پاسخ داده شده
0
0

سلام خسته نباشین فرش آبی کاربنی خریدم با حاشیه کرم مبل هام هم قهو های کرم هستن پرده چه رنگی بخرم خوبه پرده چشت مبل برزگه قرار میگیریه اگه بخام اگه رویه مبلم رو عوض کنم بهتره یا نمیخواد؟ میشه بهم زود جواب بدین.

بودجه ی در دسترس.
تا 1 میلیون تومان
حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
آیا برای دریافت پاسخ عجله دارید؟
بله
  • آناهیتا پرسیده شده 3 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 3 ماه قبل
پاسخ مناسب
0
0

باسلام خدمت خانم آناهیتای گرامی

از اینکه انستودیوز را برای مشاوره انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم. در پاسخ به پرسش شما باید بگوییم رنگ ها به سه دسته ی سرد و گرم و خنثی تقسیم می شوند. رنگ آبی کاربنی در دسته رنگ ها سرد و کرم و قهوه ای در دسته ی خنثی قرار می گیرند. رنگ های خنثی این ویژگی را دارند که به راحتی با سایر رنگ ها ترکیب می شوند. پس می توان گفت ضرورتی در تغییر پارچه مبل نیست زیرا رنگ مبلمان شما مناسب است و می تواند با آبی ترکیب شود. ولی چنانچه اصرار به تغییر آن دارید می توانید قسمت های قهوه ای مبل را هم کرم کنید تا فضایی روشن و دلباز داشته باشید.

و اما در رابطه با رنگ پرده، پیشنهاد اول استفاده از ترکیب رنگ کرم و طلایی است. دقت کنید دکوراسیونی مناسبی است که در آن از همه ی دسته رنگ های سرد و و گرم و خنثی به تعادل استفاده شود. چون طلایی در دسته ی رنگ گرم است و کمبود آن در منزل شما حس می شود، می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین طلایی رنگ مناسبی برای ترکیب شدن با آبی است و با هم همخوانی دارند. چنانچه این طیف رنگی را انتخاب کردید حتما از ترکیب طلایی و آبی برای اکسسوری ها مانند گلدان و آباژور و کوسن و… استفاده کنید. چون تکرار این رنگ ها در جزییات ریز،هیجان بیشتری به فضا می بخشد.

پیشنهاد بعد انتخاب رنگ کرم و قهوه ای برای پرده است. در این حالت می توانید برای جلوگیری از یکنواختی رنگ ها از اکسسوری های صورتی نیز استفاده کنید تا جذابیت بیشتری به منزل شما ببخشد. چنانچه تمایل به وارد کردن رنگ صورتی ندارید، با همین رنگ پرده از اکسسوری کرم و آبی استفاده کنید. چون سطح زیادی از فرش به رنگ آبی است استفاده دوباره آن در پرده باعث یکنواختی فضا می شود.

انتخاب رنگ مناسب برای دکور پذیرایی

ترکیب رنگی مناسب برای نشیمن منزل شما

ترکیب رنگی مناسب برای پرده

چند مدل پرده مناسب برای پذیرایی

امیدواریم مجموعه نکات ذکر شده پاسخگوی سوالات شما دوست گرامی بوده باشد. در صورتی که سوال دیگری در این خصوص دارید حتما آن ها را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری