پاسخ داده شده
0
0

برای رنگ اتاق خواب همچنین پرده ، موکت کف و رنگ رو تختی میخواستم ی پیشنهاد بهم بدید ضمنا اینکه اگه تاثیری داشته باشه تازه ازدواج کردیم .
فضای اتاق خواب کوچیک هستش 8 مترمربع
ممنون

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • میثم پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام جناب آقای میثم گرامی
با سپاس از شما که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید
انتخاب رنگ برای اتاق خواب، در وهله ی اول به خواسته ی شما برای حال و هوای اتاق بستگی دارد، برای اتاق 8 متری، پیشنهاد ما استفاده ی حد اقلی اما به جا از رنگ هاست، به این صورت که کف اتاق و دیوار ها رنگی روشن داشته باشد، پرده زمینه ای روشن داشته باشد و طرحی ساده با رنگ مورد علاقه تان روی آن وجود داشته باشد.
و روتختی عنصر اصلی ای باشد که رنگ فضا را تامین می کند.
با توجه به این که تصویری ارسال نکرده اید و از رنگ های مورد علاقه تان سخنی به میان نیاورده اید، ما چند رنگبندی به همراه توضیحاتی خلاصه را برایتان ارائه می کنیم.

پیشنهاد اول

پیشنهاد اول

در این حالت سه رنگ سمت چپ نقش اصلی را ایفا می کنندو دو رنگ سمت راست، به عنوان چاشنی رنگی کاربرد دارند، مثلا در طرح های روتختی و پرده ها از این دو رنگ استفاده شده است.

حالت دوم

حالت دوم

در این حالت، رنگ آرامش بخش آقیانوسی در کنار خاکستری روشن بر بیشتر فضای اتاق حاکم است، و رنگ زرد به عنوان مکمل، در برخی نقاط استفاده می شود.

حالت سوم

حالت سوم

و حالت سوم، در صورتی که شما به رنگ های خنثی علاقه داشته باشید مناسب است، رنگ خاکستری تیره و روشن در کنار تون های رنگ زرد یا حتی لیمویی روشن می توانند ترکیب مناسبی ایجاد کنند.

تصویری حدودی  از سه حالت بیان شده

تصویری حدودی از سه حالت بیان شده

می توانید در این سه تصویر، رنگ بندی و طرح هندسی روتختی پینشهادی مارا مشاهده کنید.
درنهایت اگر توضیحات بیشتری در خصوص اتاقتان و علایقتان به ما ارائه کنید، میتوانیم پیشنهادات دقیق تر و کارآمدتری به شما ارائه کنیم.


 

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری